[mk3]Podłączenie elektrycznych szyb

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

jolon02
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czw gru 26, 2013 14:04
Lokalizacja: Głubczyce

[mk3]Podłączenie elektrycznych szyb

Post autor: jolon02 » pn sty 27, 2014 21:50

Na wstępie chciałbym się przywitać :)

Mam taki problem że potrzebuję przełożyć drzwi do swojego golfa i nowe mają elek. szyby i co bym jeszcze potrzebował z instalacji żeby te szyby działały.
U siebie miałem tradycyjne szyby na korbkę :grin: Chodzi mi głównie czy musiał bym jakieś przewody pociągnąć czy są one wyprowadzone i starczy je podłączyć :hmm:


Sprzedam części do Golfa III silnik 1.4, abs i wiele innych jeśli czegoś potrzebujesz pisz ;)

KrOlikk
Czarna bestia w TDi
Czarna bestia w TDi
Posty: 99
Rejestracja: sob sty 19, 2013 17:41
Lokalizacja: LJA

[mk3]Podłączenie elektrycznych szyb

Post autor: KrOlikk » pn sty 27, 2014 22:02

3d czy 5d ?
chodzi o sam przod czy takze tyl ?
jezeli instalacja jest w drzwiach do slupka do przelotki to potrzebujesz wiazki laczacej strone kierowcy pasazera a podlaczenie ich do instalacji samochodu to beda kable w wiazce laczącej jezeli chodzi tylko o przod wersje 3d



jolon02
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czw gru 26, 2013 14:04
Lokalizacja: Głubczyce

Re: [mk3]Podłączenie elektrycznych szyb

Post autor: jolon02 » pn sty 27, 2014 22:59

Jest to wersja 3d. Wystarczy połączyć stronę kierowcy i pasażera i do każdej przelotki doprowadzić 12V na odpowiedni pin ? :kac:
czy lepiej wyciągnąć całą wiązkę z dawcy ?


Sprzedam części do Golfa III silnik 1.4, abs i wiele innych jeśli czegoś potrzebujesz pisz ;)

KrOlikk
Czarna bestia w TDi
Czarna bestia w TDi
Posty: 99
Rejestracja: sob sty 19, 2013 17:41
Lokalizacja: LJA

[mk3]Podłączenie elektrycznych szyb

Post autor: KrOlikk » wt sty 28, 2014 18:39

wyciagasz wiazke laczaca przelotke od kierowcy z przelotka pasazera dojdziesz po wtyczkach w przelotkach
przy wiazce laczacej od strony kierowcy beda dodatkowe wtyczki ktore podlacza sie pod skrzynke bezpiecznikow czyli stale 12v 12v po stacyjce oswietlenie i do krancowek dzwi ewetualnie jeszcze wtyczke do zamykania szyb z kluczyka



jolon02
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czw gru 26, 2013 14:04
Lokalizacja: Głubczyce

[mk3]Podłączenie elektrycznych szyb

Post autor: jolon02 » wt sty 28, 2014 19:56

dzięki za pomoc :) myślę że dam sobie z tym radę :hmm:


Sprzedam części do Golfa III silnik 1.4, abs i wiele innych jeśli czegoś potrzebujesz pisz ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości