VR6, problem z podłączeniem pod VAG i cykanie przekaźnika

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Szymeek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 239
Rejestracja: śr lis 03, 2010 22:36
Lokalizacja: SWD

VR6, problem z podłączeniem pod VAG i cykanie przekaźnika

Post autor: Szymeek » sob maja 31, 2014 18:30

Mam taki dość duży problem, swapowałem u siebie silnik na VR6, po swapie auto nie chce mi się połączyć z VAG'iem oraz gdy przekręcam kluczyk w pozycję zapłon to słychać cykanie przekaxnika 167 pompy paliwa dzięki czemu podaje mi cały czas paliwo na wtryski. Dodam że auto odpala normalnie i jeździ jak powinno.


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=525484" onclick="window.open(this.href);return false;

szczepan69
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 454
Rejestracja: śr gru 23, 2009 18:44
Lokalizacja: Sanok
Auto: mk2
Silnik: vr6
Kontakt:

VR6, problem z podłączeniem pod VAG i cykanie przekaźnika

Post autor: szczepan69 » czw lut 12, 2015 23:39

umnie coś nie tak włanczam zapłon pompka cały czas pracuje wyłoncze zapłon i chcę spowrotem zaplić silnik nic nie słychać pompka nie reaguje nie wiem co się stało bespiecznik cały ,sprubóje jak załaczy się pompka zapalić



monsterq
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr lut 11, 2015 23:11

Re: VR6, problem z podłączeniem pod VAG i cykanie przekaźnik

Post autor: monsterq » pt lut 13, 2015 00:42

Zacznij od sprawdzenia wysterowania na przekaźnik pompki paliwa. Jeśli masa jest właściwie podawana przez sterownik to szukaj dalej np przekaźnik sprawdź



szczepan69
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 454
Rejestracja: śr gru 23, 2009 18:44
Lokalizacja: Sanok
Auto: mk2
Silnik: vr6
Kontakt:

VR6, problem z podłączeniem pod VAG i cykanie przekaźnika

Post autor: szczepan69 » pt lut 13, 2015 10:18

ok ale mugłbys troszkę bardziej rozpisać gdzie sprawdzić wysterowanie przekaźnik kupie najwyżej uzywke albo nowy zobaczę jaka cena bespiecznik cały umnie na skrzyncejest przekazni ale nr 67 zamiast 167 może to ten sam,,,chyba wiem do przekaźnika na pin85 na ten mały został kawałek przylutowanego kabelka pewnie się urwał i dlatego nie pradzi pompa.



znalazłem kabelek jest wpięty do grubego kabla czerwonego od kostki przy wtyczce w stacyjce jak dotknę kabelkiem do przekaźnika do pinu 85 na nie włączonym zapłonie pompka pomuje cały czas, a jak dotknę na włączonym zapłonie nic pompa się nie odzywa tak jak by na odwrót,



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości