Jakie lampy kupić

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

oggi18
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: ndz kwie 15, 2012 20:57

Jakie lampy kupić

Post autor: oggi18 » pt gru 19, 2014 21:00

Siemanko musiałbym kupić nowe lampy i nie wiem wkońcu jaka firma jest dobra. Wiem że lepiej szukać ori uzywki ale nie widzę fajnych ofert i jakie zamienniki kupić najlepiej?.



Awatar użytkownika
amatorek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 444
Rejestracja: ndz maja 11, 2014 21:44
Lokalizacja: D.G.

Re: Co kupić konkretnie

Post autor: amatorek » pt gru 19, 2014 21:21

Witam. Nie kupuj zamienników !! Oryginał zawsze będzie pasował, z zamiennikami różnie bywa.Kupuj używki. :bajer:



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Jakie lampy kupić

Post autor: Qto » sob gru 20, 2014 01:31

oggi18, poszukaj opinii na forum i ogólnie na necie...pewnie jak wpiszesz "depy" czy "tyc" oraz "golf" to znajdziesz masę tematów. Przejrzyj dział "style", może tam będzie coś ciekawego. Na pewno znajdziesz info jakich zamienników szukać.

amatorek, nie możesz polegać tylko na tym co piszą na sieci...ile taka używka do mk3 ma lat ?? około 20...i o ile spasowanie będzie ok to jakość świecenia już niekoniecznie



kaski11
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pt gru 19, 2014 15:52
Lokalizacja: W-wa

Jakie lampy kupić

Post autor: kaski11 » sob gru 20, 2014 20:38

...
Ostatnio zmieniony pn gru 22, 2014 13:07 przez kaski11, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
amatorek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 444
Rejestracja: ndz maja 11, 2014 21:44
Lokalizacja: D.G.

Re: Jakie lampy kupić

Post autor: amatorek » sob gru 20, 2014 23:16

Qto pisze: nie możesz polegać tylko na tym co piszą na sieci..
Nie polegam tylko na opiniach innych ,choć należy wziąć pod uwagę plusy i minusy, stosowania zamienników .
Osobiście jestem zwolennikiem, ORI tylko ORI ale biorąc pod uwagę stan portfela, nie na wiele mnie stać i nie jest
to tylko zdaje się, moją bolączką. :rozpacz:
Zakupiłem przez Allegro. podświetlenie podśw. tablicy rej.(w chwili kupna auta, nie zauważyłem braku tych lampek
i nie tylko, brak spryskiwaczy szyby też) które okazało się, zamontować nie wyjmować.
Ściągając zderzak,należy wyciągnąć je, zapadki oczywiście ułamały się(badziewie)aby nie wypadały podklejone są
taśmą ,mimo uszczelek gum. w środku rdza na blaszkach( po 2 latach)
spryskiwacz to samo, na szczęście tylko jeden,kupiłem 3 szt. to 2 mam dobre.
Najlepiej jak istnieje możliwość reanimować ori lub szukać po szrotach, z pewnością trafią się części do użytku
nawet mimo upływu 20lat(niemiecka solidność)
Kupno ori czy zamiennik, zawsze należy do wydającego kasę po uprzednim zasięgnięciu języka.
Pozdrawiam.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości