Problem z zamkiem centralnym.

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

pawlitoooo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sob lip 03, 2010 20:11
Lokalizacja: Pruszków

Problem z zamkiem centralnym.

Post autor: pawlitoooo » wt gru 30, 2014 14:01

Witam wszystkich serdecznie, mam pytanie do was od wczoraj pojawil mi się problem z zamkiem centralnym w moim golfie 3 1.8 aam 5D. Zamek niechce się zamknąć z pilota, słychać tylko pikanie i mrugają kierunki. Alarm się uzbraja i rozbraja, ale niechcą się zaykać zamki w drzwiach. Po wcisnieciu rygla od kierowcy wszystkie drzwi się zamykaja i otwieraja lecz brak jest reakcji na pilota. Do tego uchyla się okno kierowcy albo do polowy albo cale i aby je zamknąc trzeba wcisnąc rygiel od pasazera przekrecic kluczyk w stacyjce i dopiero dziala zamykanie okna. Okno się otwiera z przycisku, ale niechce się zamykać brak reakcji. Pojawilo sie to teraz przy mrozie. Niby tylko -10 stopni ale tak jest.Bezpieczniki wszystkie dobre bo sprawdzalem. Zglupialem niewiem co zrobic bo z kluczyka tez niemoge zamknąc.



Awatar użytkownika
danioo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1095
Rejestracja: wt maja 15, 2007 22:56
Lokalizacja: JaVWorzno
Kontakt:

Problem z zamkiem centralnym.

Post autor: danioo » sob sty 10, 2015 13:11

Sprawdź kable w przelotce drzwi. Sprawdź również czy centralka daje impulsy zamknij/otwórz do pompki na przewody, zielony i szary


zapraszam do oceny mojego golfika:
[url]http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=159996[/url]


[b]Kupię ciemne kierunki w zderzak ori FER lub HELLA[/b]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości