Problem z instalacja po swapie

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

fjordBLAU
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pn gru 26, 2011 14:46
Lokalizacja: Lipsk/Augustów

Problem z instalacja po swapie

Post autor: fjordBLAU » czw wrz 10, 2015 13:02

witam. mam taki problem przeslapowalem ABFa do budy vento no i tak nie mam swiatel mijania, swiatel dlugich i kierunkow... i teraz pytanie czy sa jakies roznice pomiedzy wiazkami z golfa 3 a vento bo juz przesypalem cala skrzynke wszystkie kable i roznica jest jedynie w ilosci pinow w kosci od regulacji wysokosci swiecenia... objawy wygladaja tak ze na kosci zasilajacej lampy zasilanie jest tylko miedzy zoltym a bialo czerwonym przewodem czyli chyba postoj z tego co mi sie wydaje, awaryjne normalnie dzialaja, kierunki zero reakcji cos tam niby dziala jak sie wylaczy swiatla to wtedy zapala sie postoj i wlacza brzeczyk... no i dlugie dzialaja tylko wtedy jak sie manetke przytrzyma... czy ktos moze pomoc bo juz pomyslow nie mam a tylko tego mi brakuje zeby na ulice wyjechac... :banghead:



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Problem z instalacja po swapie

Post autor: Qto » czw wrz 10, 2015 13:33

wycieraczki, spryskiwacze, dmuchawa działają ?



fjordBLAU
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pn gru 26, 2011 14:46
Lokalizacja: Lipsk/Augustów

Problem z instalacja po swapie

Post autor: fjordBLAU » czw wrz 10, 2015 14:03

wycieraczki i spryski dzialaja ale dmuchawa juz nie... ale podejrzewam ze to jest problem nie podloczonej jeszcze jednej kosci od climatronika, bo przy okazji swapa silnika zrobilem jeszcze swap klimy



fjordBLAU
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pn gru 26, 2011 14:46
Lokalizacja: Lipsk/Augustów

Problem z instalacja po swapie

Post autor: fjordBLAU » czw wrz 10, 2015 14:23

a jeszcze jedna sprawa mam pare kostek luznych przy skrzynce wiem ze niektore sa opcjonalne ale sa jeszcze takie male 1-pinowe kosteczki koloru niebieskiego i z 2 czerwonego wiem ze one pasyja tylko do takiej malej skrzyneczki obok kolumny kierowniczej ale jak je podlaczyc to nie wiem a i z tego co mi sie wydaje w tym golfie z ktorego wiazke wyciagalem wcalej jej nie bylo a u mnie jest...



fjordBLAU
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pn gru 26, 2011 14:46
Lokalizacja: Lipsk/Augustów

Problem z instalacja po swapie

Post autor: fjordBLAU » ndz wrz 13, 2015 21:36

a moze problem tkwi w tym ze w golfie z ktorego wyszarpalem wiazke byly lampy h1 a nie h4 ktos mi podpowie czy sa jakies roznice w instalacji bo tak szukam czytam i cos niby jest ale potrzebuje konkretow...



Awatar użytkownika
michalqqr
...
...
Posty: 1052
Rejestracja: sob cze 07, 2008 20:36
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Problem z instalacja po swapie

Post autor: michalqqr » pt wrz 18, 2015 20:16

fjordBLAU pisze:ale sa jeszcze takie male 1-pinowe kosteczki koloru niebieskiego i z 2 czerwonego wiem ze one pasyja tylko do takiej malej skrzyneczki obok kolumny kierowniczej
Niebieskie to sygnał prędkości, czerwone, to albo zasilanie stałe, albo jeśli całkiem mały pin, to z wiązki od poduszek powietrznych. Najlepiej zrób zdjęcie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości