Caddy 2. 1,9 TdI otwieranie drzwi z pilota nie działa.

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

zwirzyk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: wt paź 18, 2005 20:37
Lokalizacja: Kraków

Caddy 2. 1,9 TdI otwieranie drzwi z pilota nie działa.

Post autor: zwirzyk » wt sty 05, 2016 21:48

Witam. W pilocie mam 3 przyciski .1.Jeden raz otwieranie lewych drzwi,dwa razy otwieranie prawych i przestrzeni bagażowej. 2 otwieranie tylko bagażowej. 3 zamykanie wszystkich drzwi. Nie działa otwieranie drzwi, pozostałe przyciski funkcjonują poprawnie.Działa też otwieranie drzwi przez kluczyk w zamku. Zauważyłem tą nieprawidłowość po tym jak nie mogłem odpalić silnika podczas mrozów -17 st. Drzwi od auta otworzyłem z pilota,starałem się uruchomić silnik ale próba nie powiodła się.Po chwili próbowałem ponownie i wtedy usłyszałem zgrzyt zamka w przednich drzwiach tak jak bym naciskał pilota.Wyszedłem z auta zamykając z pilota.Chciałem podłączyć prostownik i wtedy zauważyłem, że drzwi z pilota nie otwierają się. I tak jest do teraz.. Mam zatem pytanie czy istnieje możliwość aby z powodu słabego prądu ,a właściwie przeciążenia zdolności rozruchowej akumulatora rozkodował się pilot tylko na otwieraniu drzwi ? jeżeli tak, to czy jest możliwość i w jaki sposób zakodowania ponownie pilota do pierwotnego stanu.Uczestników forum posiadających wiedzę na temat poruszony proszę o pomoc.Dziękuje.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości