Po odpaleniu silnika rozlacza vaga

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Jablecznik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: śr lip 25, 2012 19:24

Po odpaleniu silnika rozlacza vaga

Post autor: Jablecznik » pt paź 21, 2016 18:48

Witam. Posiadam golfa mk1 z 2e oraz osprzętem z 2e z Ibizy 95 rok z immo na kompie Siemensa (końcowka AP). Mam założony emulator immo, podłączony wg instrukcji producenta. Przyjechał dzisiaj kolega z laptopem i podlaczyl vaga. Po włączeniu zapłonu podlaczyl się wszystko okej, odpaliłem silnik wszystko było okej wszystko widział, zgasilem silnik żeby podłączyć lampę i ustawić zapłon, odpaliłem i po odpaleniu już nie widział kompa mojego,po prostu wywołało go z vaga bo nie było połączenia, po zgaszeniu i włączeniu zapłonu wszystko było okej, odpaliłem i znowu nie było połączenia. Co może być spowodowane tym, że za 1 razem było okej a potem tylko na zapłonie było okej? Inny znajomy mi doradzil,że może być za słaby minus na emulatorze, faktycznie oryginalnie na puszkę immo szedł dosyć spory minus i był przykrecony do karoserii a ja do emulatora wziąłem sobie ze skrzynki połowę cienszy. Dolutowalem do tego minusa mojego ten oryginalny minus co szedł do puszki i przykrecilem go do budy i jakby mocniej świeci dioda na tym emulatorze, tylko nie mam jak sprawdzić czy się łączy dobrze z vagiem, ew. Mogę się z kumplem umówić na inny dzień i sprawdzić tylko nie chce go wołać na darmo. Co o tym myślicie? To mogła być wina tego minusa?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości