Nie zapala sie światło w środku po otwarciu drzwi Passat B5

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
maćkowiak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 113
Rejestracja: pt lis 14, 2008 17:53
Lokalizacja: z łódzkiego

Nie zapala sie światło w środku po otwarciu drzwi Passat B5

Post autor: maćkowiak » sob kwie 15, 2017 13:59

Witam mam problem z Passatem B5 kombi 2000r nie zapala się światło w środku po otwarciu drzwi niema sygnału zostawionych zapalonych świateł po otwarciu drzwi kierowcy co może być czy do wymiany całe kasetki zamka centralnego które znajdują się każdych w drzwiach co może być grane dodam że raz wymieniłem cała kasetę w drzwiach kierowcy i chwile było ok teraz znowu lipa czy wymieniać kasety w każdych drzwiach na jakie nowe bo używki mogą być takie jak mam jak to ugryź dzięki pozdro


VW MK3 TDI GT special AFN 140ps

Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5935
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Nie zapala sie światło w środku po otwarciu drzwi Passat B5

Post autor: grg474 » ndz kwie 16, 2017 09:00

skoro nie zapala się po otwarciu drzwi kierowcy to wina w drzwiach kierowcy. Wyjmij zamek kierowcy ale zostaw go a podłączoną wtyczką. weź nóż i nożem natnij oba przewody )niebieski i czerwony) idące od mikrostyku do zamka. Jeśli po nacięciu nożem robiąc zwarcie załączą się światła w środku to nadal wina zamka kierowcy a raczej mikrostyku


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości