Mały problem z elektryką

Tutaj piszemy o problemach związanych tylko z elektryką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

kaktusiak999
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt sty 24, 2017 23:10

Mały problem z elektryką

Post autor: kaktusiak999 » pt lip 28, 2017 19:05

Cześć wam, mam takie pytanie, w drzwiach kierowcy nie świeci lampka, z tego co czytałem może to być mikrowyłącznik, chociaż nie wydaje mi się ponieważ w vag nie pokazuje żadnych błędów z tym związanych, dioda po zamknięciu drzwi mruga lecz alarm potrafi sam się włączyć.. dlatego zamykam "na dwa razy". Lampka w bagażniku tez nie świeci, w drzwiach pasażera wszystko ok. Jak sądzicie, warto się tym zajmować? Tj. oddać do elektryka bo sam z tym sobie nie poradzę, czy może lepiej to olać? Często się to psuje? Są jakieś zamienniki bo z tego co czytałem w ASO jest to dosyć duży koszt. Wiem że było o tym wiele tematów ale co temat to inny przypadek.

Aha i o co chodzi z tym brzęczykiem świateł? ;p



Awatar użytkownika
grzechotek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 211
Rejestracja: śr kwie 15, 2015 21:24
Auto: Golf MK6
Silnik: BSE

Mały problem z elektryką

Post autor: grzechotek » sob lip 29, 2017 11:15

Sprawdziłeś błędy w 46-Cenrtal Conv. ? Brat miał podobnie w Borze, też drzwi się zamykały, dioda migała, ale alarm się włączył kiedy chciał, po wymianie zamka problem zniknął.



Awatar użytkownika
Garrison
Forum Master
Forum Master
Posty: 1450
Rejestracja: pt lut 26, 2016 18:07
Lokalizacja: Wrocław
Auto: Leon 5F Xperience
Silnik: CZCA

Re: Mały problem z elektryką

Post autor: Garrison » sob lip 29, 2017 18:31

kaktusiak999 pisze:Aha i o co chodzi z tym brzęczykiem świateł? ;p
Jak zgasisz silnik, a nie wyłączysz świateł, to zacznie Ci brzęczeć przypominajka, byś zgasił. Zdaje się jednak, że dopiero jak otworzysz drzwi kierowcy.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości