zapali zgasnie zapali zgasnie

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

21tehace21
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: śr lut 15, 2012 20:36

Re: zapali zgasnie zapali zgasnie

Post autor: 21tehace21 » śr mar 07, 2012 16:48

moglby mi ktos powiedziec jak sie ustawia mieszanke powietrza, wiem ze ta sruba ale mi chodzi jak mam to ustawic bo ja glupi gdzies przeczytalem jakies glupoty i doszedlem do wniosku ze zla dawka :) strasznie glupio zrobilem regulujac ta srubą teraz zaluje bo pali mi z 13l na 100 jak nie wiecej no i strasznie niskie obroty ma jakby mial zaraz zgasnac ale nie gasnie, takie nierowne niskie obroty az cala tapicerka mi sie telepie a jak ruszam i dodam wiecej gazu to szarpnie tak mocno z 3 razy i dopiero jedzie. Moglby ktos wytlumaczyc jak to regulowac



21tehace21
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: śr lut 15, 2012 20:36

zapali zgasnie zapali zgasnie

Post autor: 21tehace21 » pt mar 09, 2012 12:49

sory za dwa posty, dzisiaj sprawdzilem ten gaznik i ta przepustnica na zimnym silniku jest troche przymknieta a jak zapale to sie calkowicie od razu otwiera, ten silownik podwyzszonych obrotow, na zimnym dotyka tej srubki wystajac na 16mm a jak zapale to cofa sie i robi sie przerwa od tej srubki ok 4mm, nie wiem czy to ma cos wspolnego ale sprawdzilem dzisiaj olej i mam prawie ze minimum a jak sprawdzalem jakies tydzien temu to mialem 3/4 tak jak zawsze (nigdy mi nie przybywalo ani nie ubywalo oleju) plyn chlodniczy bez zmian, zadnych wyciekow a przy przebiegu 120 to nie powinien jeszcze oleju brac i nie bylo by to tak nagle tylko by chyba coraz wiecej bral... dziwne



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości