weber DCHD

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

21tehace21
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: śr lut 15, 2012 20:36

Re: weber DCHD

Post autor: 21tehace21 » pt kwie 06, 2012 22:21

Może sproboje z ustawieniem zaplony tymbardziej że np jak wrzuce 4 i jade na niskich obrotach to szarpie troche i tak jakby moc spadala, zauwazylem tez ze w przewodzie paliwowym co idzie do gaznika mam pecherzyki powietrza, czy to ma jakies znaczenie ? Dzisiaj jak wkrecilem ta srube od mieszanki to wzrosly mu obroty i sa rowniejsze ;/



21tehace21
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: śr lut 15, 2012 20:36

Re: weber DCHD

Post autor: 21tehace21 » sob kwie 14, 2012 11:32

Witam, problem z chodzeniem jak traktor sam sie naprawil :) mam takie pytanie bo jak np rano zapale auto na ssaniu czesciowym to elegancko chodzi, wyjezdzam z garazu, zamykam garaz wylaczam ssanie i auto jest strasznie mulowate dzisiaj nie chcial pod taki podjazd wyjechac, musialem cofac i z 1 oraz troche szarpie, dopiero jak sie nagrzeje tak do polowy to wtedy dziala bez zarzutow. Czy to moze byc wina zle ustawionego zaplonu a moze to ze silnik nie nagrzany ? Jak wlacze ssanie do polowy i bede na nim jechal do czesciowego zagrzania to jest ok. Pozdrawiam



21tehace21
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: śr lut 15, 2012 20:36

Re: weber DCHD

Post autor: 21tehace21 » śr kwie 18, 2012 22:02

Witam, sory za kolejny juz 3 post ale nie chcialem tematu nowego zakladac, dodam ze narazie weber spisuje sie dobrze, teraz postanowilem cos zrobic z tym plywakiem w baku a mianowicie mam prawie caly czas przed rezerwa dopiero jak z 15 litrow bym wlal to bym mial moze z pol rezerwy, i tu pytanie czy takie cos mozna naprawic czy trzeba nowego plywaka szukac, czy np mozna go jakos ustawic albo cos jezeli tak to jak ?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości