Całkowity przelot + 2,5c a spalanie

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Cortezik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: pt lip 05, 2013 17:53

Całkowity przelot + 2,5c a spalanie

Post autor: Cortezik » wt paź 01, 2013 21:02

Witam, czy zrobienie całkowitego przelotu + dospawanie końcówki 2,5cala zwiększy spalanie benzyny/gazu ? Jeżeli tak to jaka to będzie różnica i czy będzie znaczenie czy 2 końcówki czy 1 (2,5) ?



ozzy1979

Re: Całkowity przelot + 2,5c a spalanie

Post autor: ozzy1979 » wt paź 01, 2013 21:09

Jestes kolejnym amatorem wieśtjuningu?? Ostatnio wysyp tu takich pytających o rynnę zamiast wydechu. Wróć do oryginalnego wydechu i nie denerwuj ludzi i nie wzbudzaj sarkastycznych uśmiechów zagazowanym Mk3. :banghead:



Cortezik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: pt lip 05, 2013 17:53

Całkowity przelot + 2,5c a spalanie

Post autor: Cortezik » wt paź 01, 2013 22:04

Nie nie jestem, podoba mi się taki dźwięk dlatego pytam. Jest to moje pierwsze auto, uczę się, nie byłoby mnie stać na paliwo więc auto kupiłem w gazie. Więc jaki masz problem z gazem?;> Może podpowiedz mi jak poprawić dźwięk wydechu bez robienia z niego "rynny". Mam serię wydech i średni mi podchodzą dwie rurki zgięte w dół . Pzdr i myśl czasami zanim coś napiszesz ;)



ozzy1979

Całkowity przelot + 2,5c a spalanie

Post autor: ozzy1979 » śr paź 02, 2013 06:00

Cortezik pisze:Pzdr i myśl czasami zanim coś napiszesz
W odróżnieniu od ciebie dobrze przemyślałem swoja odpowiedź. Nie podoba ci się dźwięk serii a będzie ci się podobał ryk i wycie na przelocie? Zaiste, dzisiejsza młodzież to ma gust muzyczny... :hmm: Nie masz pod maską V8, więc bulgotu nie zrobisz za Chiny. Lepiej pozostań przy serii, nie denerwuj ludzi, nie pogarszaj osiągów auta. Jedyne co możesz zrobić, to wrzucić odpowiedni końcowy tłumik dla "polepszenia" dźwięku, a nie jakieś śmieszne przeloty. Oczywiście mowa o porządnym tłumiku, nie zaś o szicie z alledrogo za 79 zł



Cortezik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: pt lip 05, 2013 17:53

Całkowity przelot + 2,5c a spalanie

Post autor: Cortezik » śr paź 02, 2013 14:39

Powiedz gdzie mogę kupić taki wydech i jakie to będą koszta .



Awatar użytkownika
GutekMK2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: wt sty 29, 2013 22:32

Całkowity przelot + 2,5c a spalanie

Post autor: GutekMK2 » śr paź 02, 2013 15:27

Widzę małą spinkę,ja posiadam mk2 i mam przelot nie narzekam a wręcz przeciwnie jest naprawdę dobrze,więc nie wiem o co koledze chodzi z wieśtuningiem wolę przelot niż tak jak większość wsadzają mugeny :jaja: także nie wiem o co chodzi u kolegi ze spinką :D Tłumik jest z rurki 2.5 całą i nie jest to rynna końcówka jest natomiast z polerowana na lustro:)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości