nierowna praca silnika, dławienie przyu konkretnych obrotach

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Matifcb
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 508
Rejestracja: czw sty 12, 2012 15:42
Lokalizacja: Bydgoszcz

nierowna praca silnika, dławienie przyu konkretnych obrotach

Post autor: Matifcb » śr sty 25, 2017 00:35

witam, moje autko na biegu jałowym chodzi normalnie ale raz na jakiś czas powiedzmy 20sek zatrzęsie tak jakby szarpnie. Patrze na obroty i lekko spadna w tym momencie. Czuje to aż w pedale. Pewnego dnia dławił się aż w okolicy 1600 obrotów ciągle spod świateł jak dawałem gazu, innego dnia np zrobi tak raz na jakiś czas... gazownik mówił ze na benzynie już chodzi złe i mam świece wymienić , ze mógł przez to przerywać i fakt jeździł dobrze bez szarpania parę tygodni. Teraz nierówna praca znowu wróciła i szarpanie. Co to moze być? czy podpinać go pod kompa ?


Nie dzieje się to za każdym razem, nieraz jeżdżę autem i przez cały dzień jest ok a nieraz wróci problem


Bayern ist Meister

Awatar użytkownika
psilos1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1152
Rejestracja: ndz cze 06, 2010 12:25

nierowna praca silnika, dławienie przyu konkretnych obrotach

Post autor: psilos1 » śr sty 25, 2017 08:15

Kable wn,cewka,szczelność dolotu,sonda lambda,przepustnica,przepływomierz....forumowa wróżka jest na urlopie wiec pozostaje tylko diagnostyka....



Matifcb
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 508
Rejestracja: czw sty 12, 2012 15:42
Lokalizacja: Bydgoszcz

nierowna praca silnika, dławienie przyu konkretnych obrotach

Post autor: Matifcb » śr sty 25, 2017 09:58

Dostępne dziś pod kompa.. Teraz z rana auto chodzi rowniutko ani się nie dlawi ani obroty nie spadają. Czy po takiej diagnozie możemy już jakieś typy odrzucić? Rzeczywiście jest tak że to się dzieję sporadycznie


Bayern ist Meister

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości