[mk5] Pompa wodna Kamoka czy Denckermann opinie

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Klintones
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: wt lut 26, 2019 16:41
Auto: VW Golf V 1.6 2008

[mk5] Re: Pompa wodna Kamoka czy Denckermann opinie

Post autor: Klintones » wt lut 16, 2021 11:53

Najgorsze jest to , że wiele ludzi kupuje części obu tych marek ze względu na niską cenę . Poza niską ceną nie mają nic do zaoferowania ...Opinie ludzi którzy mieli z nimi styczność mówią wszystko .



Awatar użytkownika
plusbear
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pt lut 08, 2019 16:26
Auto: Volkswagen Golf IV 1.9
Silnik: TDI

[mk5] Re: Pompa wodna Kamoka czy Denckermann opinie

Post autor: plusbear » czw lut 18, 2021 09:06

wesol pisze:
wt lut 16, 2021 11:34
Chyba nie znam gorszej firmy jak kamoka jeśli chodzi o części. Jakiś tam mniej ważny wężyk czy coś w tym stylu jak plastikowy króciec to może i bym się skusił ale raczej nie bo różnica w cenie będzie pewnie na poziomie 10 czy 30 zł. Już na febi się krzywie mocno jeśli chodzi o części zawieszenia bo się poprostu spodlil. Nic nie kupię z kamoka. Kolesia co przyjechał na wymianę już nie pamiętam czy to coś z układu hamulcowego z kamoka to pogoniłem bo szkoda mojej roboty. A już wiem piastę do opla przywiózł. A mówiłem mu tylko nie kamoka.

Żadnego wężyka, żaden plastikowy króciec z Kamoki.
Tabliczkę przed zakładem "Nie obsługuję klientów chcących zamontować u siebie części z marki Kamoka" :grin: Janusze chcą przyoszczędzić, a tak na serio wszyscy wiemy, że wyda więcej bo na 100% ta część się s*******i, a jakby czytali opinie to by wiedzieli co można montować a czego nie można. Może się powtórzę, ale stanowcze NIE dla Kamoki :nono: szkoda golfa :mk3:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości