Oceńcie koszty

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

grzesiek32
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pt kwie 02, 2010 01:11
Lokalizacja: Szczecin

Oceńcie koszty

Post autor: grzesiek32 » czw wrz 30, 2010 12:38

Witam !

mam prośbę, mógłby ktoś oszacować tak z grubsza jakie mogę ponieść koszty za naprawę (miałem stłuczkę lekką)
a więc uszkodzeniu uległa belka przednia jest do wymiany , pokrzywiły się trochę końcówki podłużnicy, lekko cała konstrukcja poszła do przodu (nie wiem jak się to nazywa) i oparła się prawie o chłodnicę no i zderzak jest cały ale wygięty i plastykarz będzie musiał go naprostować i elementy zaczepów zrobić
i nie wspominając pewnie o lakierowaniu po zrobieniu zderzaka o polakierowaniu go.
Jakby się ktoś orientował to to proszę pisać

pozdrawiam


Grzesiek

Awatar użytkownika
Lukasz_mk2
Forum Master
Forum Master
Posty: 1300
Rejestracja: sob lut 17, 2007 16:47
Lokalizacja: Kraków

Oceńcie koszty

Post autor: Lukasz_mk2 » czw wrz 30, 2010 16:07

najlepiej daj fotkę auta bo jakoś nie chce mi się wierzyć że "konstrukcja"(nie wiem co tu masz na myśli), tylko lekko oparła się o chłodnice a podłużnice powyginało :grrr: Co do cen gratów to sprawdź na allegro co ile kosztuje, jeśli chodzi o malowanie to pewnie dojdzie Ci jeszcze malowanie któregoś z błotników (albo obydwóch) bo rzadko przy uderzeniach w przód auta, zostają one nie naruszone. Co do klejenia zderzaka, to też radził bym pierw poszukać na allegro, a ewentualnie później kleić stary, bo coś mi się widzi że plastikarz weźmie tyle samo kasy co byś kupił używkę.


Obrazek

Nyguss
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 104
Rejestracja: pn sty 07, 2008 21:32
Lokalizacja: Walim

Oceńcie koszty

Post autor: Nyguss » czw wrz 30, 2010 23:27

wrzuć foto, będzie łatwiej i nie jest łatwe takie oszacowanie, bo nie wiem ile u Ciebie mechanicy sobie wołają, czy lakiernicy, zależy komu dasz, a ceny części jak piszę kolega wyżej allegro... Malowanie elementu we Wrocławiu to od 150 do 850zł, także szczęście kwestia podejścia.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 11 gości