Poduszki do skrzyni biegów i silnika

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Djwasyl1992
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 212
Rejestracja: wt sie 07, 2012 17:26
Lokalizacja: Łask

Poduszki do skrzyni biegów i silnika

Post autor: Djwasyl1992 » wt sie 07, 2012 17:53

Witam. Chyba muszę wymienić poduszki od silnika i skrzyni biegów. Po uruchomieniu silnika autem bardzo trzesie, przy ruszaniu szarpie a teraz cos się przestawiło i na 1 i 2 biegu jak depne gazu to auto głośno hałasuje - jak by wydech był dziurawy (a nie jest, sprawdzałem). Jeśli jest tego inna przyczyna to napiszcie jaka;) Sory za niezorganizowane pisanie ale jestem nowy na forum.



Awatar użytkownika
Djwasyl1992
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 212
Rejestracja: wt sie 07, 2012 17:26
Lokalizacja: Łask

Poduszki do skrzyni biegów i silnika

Post autor: Djwasyl1992 » wt sie 07, 2012 17:55

Sprawdzałem na forum podobne tematy, wim że pewnie się powtórzył ten temat ale chce pomocy w kupnie tych poduszek. Jak one wygladają i ile sztuk mam kupić. Dodam że jestem za granicą i mile były by widziane sklepy z wysyłka za granice.



sikacz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: sob maja 07, 2011 18:03
Lokalizacja: Cieszyn

Poduszki do skrzyni biegów i silnika

Post autor: sikacz » wt sie 07, 2012 18:08

Witaj. Aby się upewnić które poduszki masz padnięte, najlepiej posadź kogoś za kierownicę, otwórz maskę, uruchom silnik, wrzuć pierwszy bieg, zaciągnij ręczny i lekko dodając gazu popuszczaj sprzęgło tak, jakbyś chciał ruszyć, aby poduszki dostały obciążenia i było widać która jest zerwana. Poduszki wyglądają tak:
http://moto.allegro.pl/poduszka-silnika ... 64437.html" onclick="window.open(this.href);return false; - poducha przednia, mocująca silnik z pasem przednim, http://moto.allegro.pl/poduszka-silnika ... 41424.html" onclick="window.open(this.href);return false; - poduszka tylna, mocująca silnik z kołyską, http://moto.allegro.pl/poduszka-skrzyni ... 92250.html" onclick="window.open(this.href);return false; - poduszka mocująca skrzynię z kołyską.



Awatar użytkownika
Djwasyl1992
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 212
Rejestracja: wt sie 07, 2012 17:26
Lokalizacja: Łask

Poduszki do skrzyni biegów i silnika

Post autor: Djwasyl1992 » wt sie 07, 2012 21:26

Ja w ta czy w ta wymienie wszystkie;) Bo poprzedni wlasciciel tez juz cos wspominal zeby to zrobic a ja juz wole kupic nowe i zrobic to i miec spokoj na dluzszy czas. A powiedz mi te co wyslales mi to sa dobre cenowo i jakosciowo? Bo takie odrazu zamowil bym.



Awatar użytkownika
Djwasyl1992
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 212
Rejestracja: wt sie 07, 2012 17:26
Lokalizacja: Łask

Poduszki do skrzyni biegów i silnika

Post autor: Djwasyl1992 » wt sie 07, 2012 21:32

A czy jak wymienie poduszki to bedzie ciszej chodzil mi na 1 i 2 biegu? Bo nie wiem co jest z tym grane;/ Sprawdzalem i wydech jest caly, kolektor wydechowy tez wyglada calo. Na poczatku myslalem ze wlasnie rura wydechowa odczepila sie od kolektora wydechowego ale na wyzszych biegach pracuje normalnie. Jedynie jak szybko ruszam to wtedy halasuje bardzo



Awatar użytkownika
Djwasyl1992
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 212
Rejestracja: wt sie 07, 2012 17:26
Lokalizacja: Łask

Poduszki do skrzyni biegów i silnika

Post autor: Djwasyl1992 » ndz wrz 02, 2012 02:02

Niech ktoś mi powie jak wyciagnac stara poduszke mocujaca skrzynie z kołyską. nie moge jej wogole wyciagnąc;/ Odkrecam ja i podnosze silnik ale i tak nie ma miajsca zeby wyszła. Jak ja wyjąć? Dodam że musze zrobić to w domowych warunkach.



glowka123
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: ndz lip 12, 2009 10:41
Lokalizacja: żnin

Re: Poduszki do skrzyni biegów i silnika

Post autor: glowka123 » ndz wrz 02, 2012 09:29

Djwasyl1992 pisze:Niech ktoś mi powie jak wyciagnac stara poduszke mocujaca skrzynie z kołyską. nie moge jej wogole wyciagnąc;/ Odkrecam ja i podnosze silnik ale i tak nie ma miajsca zeby wyszła. Jak ja wyjąć? Dodam że musze zrobić to w domowych warunkach.
poduszka skrzyni jest przykrecona na 2 sruby do sanek i mogla bardzo skorodowac i wystarczy kilka razy uderzyc w nia



Awatar użytkownika
Djwasyl1992
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 212
Rejestracja: wt sie 07, 2012 17:26
Lokalizacja: Łask

Poduszki do skrzyni biegów i silnika

Post autor: Djwasyl1992 » ndz wrz 02, 2012 15:16

No właśnie tak nie jest;/ odkrecam wszystkie śruby i podnosze silnik w gore i nie moge wyciągnąć. Uderzałem w nią ale i tak nie chciała wyjść



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości