wyciek

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

dorota
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz paź 10, 2010 17:57

wyciek

Post autor: dorota » ndz paź 10, 2010 18:48

Witam, mam VW Bora 1.9 TDI. Dziś zauważyłam, że coś kapie spod samochodu w okolicy pasażera tuż koło jego nóg. Żadna kontrolka nie zaświciła mi się. Sprawdziłam co to kapie i wydaje mi się, że jest to woda. Jest bezwonna, bezbarwna. Nie jest to olej ani ropa. Rano jak wyjeżdżałam była temp. niby na plusie, ale samochód był oszroniony. Włączyłam rano klimę. Oczywiście zauważyłam ten wyciek jak dojechałam, na asfalcie była nieduża kałuża, która szybko wyschła jak tylko słońce zaświciło. Nie było śladu. Jak wracałam to sprawdziłam czy kapie, było ok, więc znów włączyłam klimę. Kontrolki nie sygnalizowały o problemie, jak dojechałam, patrzę znów kapie. Sytuacja powtórzyła się. Sprawdziłam płyn w chłodnicy i płyn do spryskiwaczy poziom jak zawsze. Nie bardzo wiem co to może być i to mnie martwi, bardzo proszę o pomoc.



Awatar użytkownika
majster heniek
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2139
Rejestracja: ndz kwie 09, 2006 11:04
Lokalizacja: Głuchołazy
Auto: Jest
Silnik: też

wyciek

Post autor: majster heniek » ndz paź 10, 2010 19:43

najprawdopodobniej ze skraplacza klimy woda ścieka , to norma co zamrożone musi się odmrozić i ściec na ziemię


Obrazek

Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

Re: wyciek

Post autor: szawełło » ndz paź 10, 2010 20:27

majster heniek pisze:najprawdopodobniej ze skraplacza klimy woda ścieka , to norma co zamrożone musi się odmrozić i ściec na ziemię
No i dodajmy że w lecie jak będziesz używać klimy - w tym miejscu zawsze będzie woda - skraplacz wszystko OK


Ba.........................

;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 15 gości