dziwny problem podczas jazdy. Szarpie kierownica.

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Y@RO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 416
Rejestracja: pt mar 23, 2007 18:15
Lokalizacja: Libiąż
Kontakt:

dziwny problem podczas jazdy. Szarpie kierownica.

Post autor: Y@RO » wt paź 12, 2010 18:03

czesc. mam mega dziwny problem od kilku dni ktory znika niekiedy. Pewnego dnia podczas jazdy nagle auto zaczelo mi ciągnąć w lewo, nie sciagać tak jak przy zbierznosci tylko tak jakbym mial flaka w kole ze kierownice ciagnie i trzepie samochodem. Zatrzymalem sie na stacji cpn by sprawdzic kolo ktore okazalo sie DOBRE, NIE PRZEBITE. Obszedlem cale auto i wszystko bylo tak jak nalezy. Odpalilem auto i ruszylem, auto jechalo normalnie. Dzisiaj znowu jadac na prostej drodze znowu zaczelo mi ciagnac kierownice w prawo, tylko nie caly czas, a stopniowo tak jakbym znowu mial flaka, tylko ze to mocno ciagnie. Jak trzymam mocno kierownice zeby auto nie skrecalo to trzepie cala buda. nie da sie wogole jechac i TYLKO to jest podczas jazdy do przodu i na biegu. Na luzie tego nie ma, nawet na wstecznym nic sie nie dzieje, tylko na biegu. Pierwszy raz cos takiego mnie spotkalo. Dodam tylko ze przy skrecaniu slychac styrkanie przeguba, ale czy to jego wina by byla ?


eSsssssssssss :))))

Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

dziwny problem podczas jazdy. Szarpie kierownica.

Post autor: Haki » śr paź 13, 2010 00:05

Tarcze do sprawdzenia .... czy nie mają bicia ,,, generalnie autko postawiłbym na podnośnik ... do góry z nim ... i sprawdzenie elementów zawieszenia ... możesz też podjechać do jakiegoś serwisu i za 15-30zł zrobić test na trzęsi :ass: -- powinno coś wyskoczyć


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

greg

dziwny problem podczas jazdy. Szarpie kierownica.

Post autor: greg » czw paź 14, 2010 14:41

Y@RO pisze:Dodam tylko ze przy skrecaniu slychac styrkanie przeguba, ale czy to jego wina by byla ?
całkiem możliwe - ja jeszcze miałem przypadek jak szarpało kołem i odpuszczało jak smar w przegubie ułożył się na jednej zewnętrznej części (pomogło wbicie igły i wlanie oleju i rozprowadzenie smaru) ale jak stuka przegub to i tak musisz dokonać wymiany
No ale to był golfik mk2 z dużym przebiegiem i pełnoletni :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości