1.9TDI kombi synchro(4x4)

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

twbolek83
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz lip 24, 2011 12:13
Lokalizacja: olkusz
Kontakt:

1.9TDI kombi synchro(4x4)

Post autor: twbolek83 » ndz lip 24, 2011 13:08

witam wszystkich

kupilem niedawno 3 z ''napedem'' na 4 kola z 1996roku
potrzebuje go jakos podniesc o ok 10-15 cm
auta uzywam czesto do jazdy w terenie nie utwardzonym a na obecna chwile jest troche za niski i czesto chacze podwoziem

z tylem nie bedzie problemow bo jest to dosyc proste ale z przodem mam niewielki problem

czy ktos moze juz podnosil zawieszenie w golfie 3???
jakich mozna uzyc czesci zamiennych (passat, transporter) zeby go ewentualnie troche podniesc za niewielkie pieniadze???
czy ma ktos namiary na jakis sklep hurtownie z czesciami zawieszenia do tej wersji lub ewentualnie jakich mozna uzyc zamiennikow???



Awatar użytkownika
syncroo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: czw cze 02, 2011 08:26
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

1.9TDI kombi synchro(4x4)

Post autor: syncroo » wt sie 02, 2011 22:48

powiem Ci że kombi w teren bym sie nie udał :D nawet z napędem na 4 kapcie. :grin: Aczkolwiek widziałem golfy i mk2 i mk3 na wyższym zawiasie. Dziadek kuzyna ma mk2 ciut wyżej osadzonego ale on już tak miał a że jest leśniczym to mu pasuje ;) :helm:

wydaje mi sie ze aby podniesc bude do góry to czysto w teorii wystarczyłyby "dłuższe" springi i odpowiednie amorki ale to tylko moja wizja ;D nie znam sie na tym.
Poszukaj może na necie o tych wersjach terenowych i może Ci sie uda znaleźć elementy zawieszenia od tych wersji. To Mk2 o którym mówiłem to 1.6D COUNTRY. Poszukaj a może będzie coś pasować bo nie wiem jak sie mają części z mk2 do mk3.

Dodam tylko że kombi country nie widzialem :los2: i moja wyobraźnia nie sięga tak daleko :D

a tu foto zapożyczone z forum :) VW GOLF COUNTRY :)
Obrazek

znalazłem temat o Country na forum. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=142&t=368983" onclick="window.open(this.href);return false; poczytaj a na pewno się czegoś dowiesz :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości