Stuka w przednim prawym kole

Tutaj piszemy tylko o problemach związanych z podwoziem i zawieszeniem

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Oszukista
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: ndz wrz 09, 2012 10:20
Lokalizacja: Oświęcim

Stuka w przednim prawym kole

Post autor: Oszukista » ndz cze 23, 2013 08:50

Witam, wczorajszego wieczoru wjechałem w dziurę której mili panowie którzy naprawiali asfalt nie oznaczyli ani żadnego znaku nie postawili. Dupnęło dość mocno, na szczęście felga nie uszkodzona. Po przekroczeniu 80km/h słychać lekkie pukanie z prawego przedniego koła którym wjechałem w ową dziurę. Na kierownicy czuć leciutkie bicie. Dodam że koło siedzi twardo, nie rusza się i felga jest na 100% dobra bo dojechałem do domu.
Może mi ktoś powiedzieć co się tam mogło zrypać? I ile to może mniej więcej kosztować?
VW maniaki pomocy! :rozpacz:


Mój zgredek :)
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=481762" onclick="window.open(this.href);return false;

muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

Stuka w przednim prawym kole

Post autor: muszkatobiasz » ndz cze 23, 2013 22:29

bicie masz z powodu krzywej felgi lub opona uszkodzona sprawdź rant felgi od środka koła a pukanie może być końcówka drążka lub sworzeń zwrotniczy lub tuleje wahacza i są wibracje z koła i wyrobiony element puka



tomkun
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 18:15
Lokalizacja: Wodzisław Ślaski

Stuka w przednim prawym kole

Post autor: tomkun » pt cze 28, 2013 16:45

kolego zajedź se na pierwsza lepsza stacje diagnostyczna i ci tam wszystko pow... a za to sie nie placi.


Pan Bóg stworzył VW, bo wiedział co to prawdziwe piękno ! ! !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Podwozie i zawieszenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości