Philips DiamondVision

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
maćkowiak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 113
Rejestracja: pt lis 14, 2008 17:53
Lokalizacja: z łódzkiego

Philips DiamondVision

Post autor: maćkowiak » wt wrz 28, 2010 09:45

szumnyvw, właśnie o takie opinie mi chodzi tych którzy mają x-treme w mk3 H1+H1 słyszałem że na obecna chwilę są to najlepsze żarówki na rynku zastanawiałem się jeszcze nad HID-ami ale nie wiem czy warto bo to będzie chyba pseudo xenon proszę jeszcze o opinie


VW MK3 TDI GT special AFN 140ps

Awatar użytkownika
szumnyvw
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 833
Rejestracja: wt gru 08, 2009 23:53
Lokalizacja: Jawor

Philips DiamondVision

Post autor: szumnyvw » wt wrz 28, 2010 19:04

Kolego chcesz sie szybko pozbyc dowodu ? to zamontuj xenon :D hehe juz miałem przygode z xenonem pojezdziłem 3 miechy kupiłem zwykłe xenony 6000k 150zł dałem o niebo lepiej swieciły od X-treme ale co z tego jak dowód mi zabrali ;/ Dzisiaj w sumie przyszły lampki helli Celisy ;) moze do nich zamontuje 4300k one maja biała barwe swiatła z poswiata niebieskiego . 6000k maja niebieskawa 8500k to juz wogole masakrycznie niebieskie ;) Wiedz jak miałbys kupowac xenony to tylko 4000k mniej policjantów moze sie kapnąc ze masz xenony ale różnie to z nimi bywa . Autko mam u kolegi lakiernika jutro wezme h7 x-treme i zobacze jakie swiatło jest i jak swieci . Teraz jak zapalałem to brzydkie jak cholera ring taki lekko niebieskawy a żarówka mijania żółta ;/ :crazy: :crazy: . Jeszcze jedno zapytam ciebie do jakich lamp chcesz montowac xenon ? jesli niemaja soczewki to nawet nie montuj ! Brońcie Boże ;)



Awatar użytkownika
maćkowiak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 113
Rejestracja: pt lis 14, 2008 17:53
Lokalizacja: z łódzkiego

Philips DiamondVision

Post autor: maćkowiak » wt wrz 28, 2010 23:23

Nie no do seryjnych lamp HID odpada jak już to soczewki i tak jak piszesz 4300 k czy dużo jest przeróbek w montażu takich HID-ów ale jeszcze pomyśle może zadowolę się tymi philipsami x-treme ciekawi mnie różnica x-treme a innymi żarówkami czy rzeczywiście są najlepsze


VW MK3 TDI GT special AFN 140ps

Awatar użytkownika
szumnyvw
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 833
Rejestracja: wt gru 08, 2009 23:53
Lokalizacja: Jawor

Philips DiamondVision

Post autor: szumnyvw » śr wrz 29, 2010 19:44

Miałem hidy i powiem ci ze nie trzeba nic przerabiac podłanczasz pod kostki i wszystko gra ;) zajeło mi to wszystko jakies 15 minut z tym ze przetwornice tak na sztuke przymocowałem heeh. Mozesz mi zaufac cena robi swoje . Dzisiaj założyłem x-treme i wogole nie pasuje do ringów ;/ Zaryzykowałem i zakupiłem Philips Crystal Vision i zobaczymy co bedzie z tego mam nadzieje ze pozytywnie będzie pasowac z ringami i na drodze swiecic ;)



Awatar użytkownika
szumnyvw
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 833
Rejestracja: wt gru 08, 2009 23:53
Lokalizacja: Jawor

Philips DiamondVision

Post autor: szumnyvw » śr wrz 29, 2010 19:45

Jeszcze jedno jak założyłem x-treme to raczej takiego białego swiatła nie było z soczewki widac . Jesli chcesz moge porobic zdj jak na x-treme a jak na Crystal Vision tylko bedziesz musiał poczekac az mi przyjda ;)



Bombel091
Bo z Łodzi się pochodzi
Bo z Łodzi się pochodzi
Posty: 292
Rejestracja: wt maja 19, 2009 21:12
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Philips DiamondVision

Post autor: Bombel091 » śr wrz 29, 2010 20:19

Koledzy podepne się pod temat jeśli mogę, ale niechciałbym robić śmietnika.
Jakie żarówki polecacie do golfa Mk2 (najlepiej komplet H4+H3 (bez HID-ów, xenonów czy innych pierdół :jezor: )). Często mi się zdaża wieczorem i nocą jeździć, a niechciałbym eksperymentować.
Patrzyłem w necie troche i wylukałem żarówki H4 NARVA CONTRAST i RANGE POWER +50%, ale ich nieznam i niechcę się nadziać...


Zawsze i wszędzie guma palona będzie ;p
Lepiej jechać 5 minut dłużej, niż stracić życie w 5 minut

Awatar użytkownika
maćkowiak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 113
Rejestracja: pt lis 14, 2008 17:53
Lokalizacja: z łódzkiego

Philips DiamondVision

Post autor: maćkowiak » czw wrz 30, 2010 06:13

szumnyvw, Zdjęcia mile widziane jaka jest różnica a dlaczego zrezygnowałeś z HID-ów przez policje czy jeszcze z innego powodu piszesz że barwa x-treme z soczewki jest żółtawa a ciekawe jak z seryjnej lampy mk3 H1+H1 widziałem z lampy mk3 H1+H1 seria Blue Vision to światło było naprawdę białe i nawet fajnie świeciło ale podobno x-treme są jeszcze lepsze dlatego tyle pytań które lepsze człowiek by chciał coś najlepszego do świecenia ale nie wiadomo co jest takim uniwersalnym najlepszym rozwiązaniem jedni mówią to drudzy tamto


VW MK3 TDI GT special AFN 140ps

Awatar użytkownika
szumnyvw
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 833
Rejestracja: wt gru 08, 2009 23:53
Lokalizacja: Jawor

Philips DiamondVision

Post autor: szumnyvw » czw wrz 30, 2010 21:09

maćkowiak Powiem tak na xenonie uzyskasz ładną barwe swiatła i ładnie świecącą w nocy i taka prawda ;) nie znajdziesz zarówki zwykłej która bedzie ładnie wygladac w kloszu i bedzie dobrze świecic na drodze . Przez policje bo mialem dosc juz odbierania tego dowodu ze startostwa. Ale założe sprsykiwacze i beda mnie mogli w :ass: :ass: pocałowac :D maćkowiak poczekaj w sobote odbiore autko od kolegi do soboty dojda napewno żarówki takie własnie kupiłem dla jasnosci http://allegro.pl/philips-crystal-visio ... 19116.html" onclick="window.open(this.href);return false; i zobaczysz sobie jakie efekty beda sam jestem ciekawy wogole jak to bedzie mam nadzieje ze chociaz te mijania podpasuja do ringów a X-treme dam na długie ;D Kolego Bombel091, jesli zalezy tobie na dobrym swieceniu zarówek w nocy polecam X-treme Power firmy Philips ! no fakt płacisz 100zł za nówke ale efekty sa nie porównywalne i jeszcze juz na nich 2 lata zmieniłem lampy i również zakupiłem X-treme Power tyle ze na h7 w nocy jeszcze nie patrzyłem jak bedzie ale patrzac na lampe wogole nie pasuje do ringów które mam białe z poświatą niebieskiego wiedz kupiłem Philips Crystal Vision i zobaczymy naco je stac ;). Jeszcze jedno Kolego Bombel gdy jechałem z kolega myslał ze mam xenony a to były żarówki X-treme Power naprawde z ręką na sercu moge ci te żarówki polecic wiem bo na nic jezdziłem i moge cos sie na temat nich wypowiedziec. W deszczu tez spoko daja rade jednak te 80% wiecej swiatła to prawda ;)



Awatar użytkownika
maćkowiak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 113
Rejestracja: pt lis 14, 2008 17:53
Lokalizacja: z łódzkiego

Philips DiamondVision

Post autor: maćkowiak » pt paź 01, 2010 19:06

szumnyvw, Z tego co piszesz to x-treme Power to naprawdę dobre żaróweczki a czy ty masz x-treme Power typ H1czy inny ciekawe czy x-treme w każdym modelu świeci tak samo czy to bez różnicy który typ żarówki chętnie zobaczę zdjęcia z tymi twoimi nowymi żarówkami co są warte może okaże się które żarówki są najlepsze obecnie na rynku


VW MK3 TDI GT special AFN 140ps

Awatar użytkownika
szumnyvw
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 833
Rejestracja: wt gru 08, 2009 23:53
Lokalizacja: Jawor

Philips DiamondVision

Post autor: szumnyvw » pt paź 01, 2010 20:06

Tu akurat ci nie powiem jak to jest czy zarówka h4 jest gorsza od h7 lub na odwrót niemam zielonego pojecia . Jutro odbieram autko w podkładzie to pierwsze co porobie zdjecia i pokaze ;) Popytaj znajomych lub na forum jeszcze kogos sprzedawcy żarówek nie pytaj bo wiadome powie ze jego najlepsze ;P CHyba niema różnicy :hmm:



Awatar użytkownika
KoRcZuS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 346
Rejestracja: pn maja 24, 2010 16:52
Lokalizacja: Leszno

Re: Philips DiamondVision

Post autor: KoRcZuS » pt paź 01, 2010 23:23

To tak w skrócie które wybrać Diamond Vision czy X-treme Power? Bo tak się składa, że szykuję się do zakupu żaróweczek... Chodziły mi po głowie Blue Vision bo już dawno słyszałem o nich dużo dobrego, ale teraz widzę, że już wyszły lepsze :)


Strona mojego MK4 =>> viewtopic.php?f=89&t=367588
Zrealizowano - [95%]

Awatar użytkownika
szumnyvw
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 833
Rejestracja: wt gru 08, 2009 23:53
Lokalizacja: Jawor

Re: Philips DiamondVision

Post autor: szumnyvw » sob paź 02, 2010 15:25

KoRcZuS pisze:To tak w skrócie które wybrać Diamond Vision czy X-treme Power? Bo tak się składa, że szykuję się do zakupu żaróweczek... Chodziły mi po głowie Blue Vision bo już dawno słyszałem o nich dużo dobrego, ale teraz widzę, że już wyszły lepsze :)
Zależy co oczekujesz od żarówek kazda ma swoje mocne strony ;)



Awatar użytkownika
KoRcZuS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 346
Rejestracja: pn maja 24, 2010 16:52
Lokalizacja: Leszno

Re: Philips DiamondVision

Post autor: KoRcZuS » sob paź 02, 2010 18:31

Przede wszystkim chcę dobrej jakości oświetlenie, czyste jasne światło, żeby była dobra widoczność no i żeby autko się lepiej prezentowało w nocy :)


Strona mojego MK4 =>> viewtopic.php?f=89&t=367588
Zrealizowano - [95%]

Awatar użytkownika
szumnyvw
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 833
Rejestracja: wt gru 08, 2009 23:53
Lokalizacja: Jawor

Philips DiamondVision

Post autor: szumnyvw » ndz paź 03, 2010 12:26

No ja mam tak na x-treme ze dobrej jakosci jasne swiatło nie żółte takie białe jest ;) super widocznosc na zwykłych lampach teraz mam hella celis na soczewce i jest jeszcze lepiej ;) ale autko nie prezentuje sie ładnie na tych zarówkach niestety zobacze te nowy Philipsy czy daja rade ;)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 23 gości