Philips DiamondVision

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Philips DiamondVision

Post autor: skaktus » ndz gru 12, 2010 02:01

Linia / powinna być ,bo nie to że oświetla znaki, do doświetla "pachołki" na drodze jak i całe pobocze. Ogólnie ustawa o wymaganiach mówi o / , xenon ma __/--- . Twoje reflektory to na 100% Hella a nie podróbka ? Niestety zdarzają się podróbki które świecą jak loteria i Rysiek z klanu.



Awatar użytkownika
michaltrzebnica
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 238
Rejestracja: pn sty 18, 2010 12:03
Lokalizacja: DTR

Re: Philips DiamondVision

Post autor: michaltrzebnica » ndz gru 12, 2010 12:22

inaczej niz po tym znaczku nie umiem rozpoznac ale chcac nie chcac jest on w orginalnym miejscu i jest napisane wyraznie HELLA.
Obrazek
Obrazek



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Philips DiamondVision

Post autor: skaktus » ndz gru 12, 2010 14:48

Wygląda na oryginał, ale teraz Chińczyk nawet podrabia xenon od Philipsa i wyposaża go w opakowania palników dla ASO a to już przegięcie...

Odjedź autam na jakieś 10 metrów, jesli ci ładnie pokaże się / to wszystko ok. Możliwe że tej lini u ciebie nie widać, ale z kolei masz bardzo rozciągnięte oświetlenie na boki, więc wówczas spełnia swoje zadanie bo oświetla pobocze a do znaków może być jakiś "pierdzielnik" czyli mały snop światła idący w prawo. Hella pewnie by nie odstawiła kaszany, ale patrząc na plastikowe palące się oryginalne halogeny do mk3 śmiem twierdzić że hella nie zawsze jest taka dobra jak to ludzie kreślą.



Awatar użytkownika
michaltrzebnica
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 238
Rejestracja: pn sty 18, 2010 12:03
Lokalizacja: DTR

Philips DiamondVision

Post autor: michaltrzebnica » ndz gru 12, 2010 15:46

probowalem przed chwila w garazu w odleglosci ok 0.5 m od sciany i moze nie jest to tak jak na tym zdjeciu z podziemnego garazu ale snop swiatla rozchodzi sie na boki i na wysokosc ok 1.5 m z prawej strony idzie do gory . wydaje mi sie ze jest to tak jak napisales wyzej . odpowiada za to jakis " pierdzielnik" i wszystko jest jak ma byc. dzieki jeszcze raz ! :pub:

z racji tego ze nie mam zielonego pojecia o elektryce chcialbym zakupic kompletna instalacje przekaznikow . jesli ktos posiada cos takiego jestem zainteresowany.



Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Philips DiamondVision

Post autor: skaktus » ndz gru 12, 2010 16:22

Nikt nie posiada, ale ktoś może ci wykonać, np ja. Jak coś PW.



Awatar użytkownika
michaltrzebnica
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 238
Rejestracja: pn sty 18, 2010 12:03
Lokalizacja: DTR

Philips DiamondVision

Post autor: michaltrzebnica » ndz gru 12, 2010 18:45

poszlo PW.



Awatar użytkownika
maćkowiak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 113
Rejestracja: pt lis 14, 2008 17:53
Lokalizacja: z łódzkiego

Philips DiamondVision

Post autor: maćkowiak » czw gru 23, 2010 17:00

Mam prośbę o podanie linka na Allegro z aukcją żarówek Philips X-treme +80% chodzi mi o pewnego sprzedawce i oryginalne żarówki żeby to były naprawdę Philipsy bo słyszałem różne rzeczy Dzięki


VW MK3 TDI GT special AFN 140ps

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Philips DiamondVision

Post autor: skaktus » czw gru 23, 2010 19:48

Hehe, ten dalej swoje ;)

Najlepiej X-Treme kup w sklepie. Inaczej nigdy nie masz pewności co kupujesz. Często sprzedawcy sprzedają towar i nawet nie wiedzą że to podróba.

Ps-Poczytaj komentarze ludzi pt. Tungsram vs X-Treme 80 / 100 % - były niedawno na forum w tematach o lampach na H1 o ile się nie mylę.



Awatar użytkownika
michaltrzebnica
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 238
Rejestracja: pn sty 18, 2010 12:03
Lokalizacja: DTR

Philips DiamondVision

Post autor: michaltrzebnica » pt gru 24, 2010 00:05

przekazniki dotarly do mnie dzisiaj i teraz czekam na zalozenie. jako ze sam nie znam sie na elektryce po swietach zrobi mi to elektryk . napewno pochwale sie co rzeczywiscie daje przekaznik plus zarowka tungsram megalight :bigok:



Awatar użytkownika
szumnyvw
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 833
Rejestracja: wt gru 08, 2009 23:53
Lokalizacja: Jawor

Philips DiamondVision

Post autor: szumnyvw » pt gru 24, 2010 00:18

Ja kupiłem Na allegro X-treme i żadnej podróby nie dostałem gdy otworzylem paczke . Wszystko było tak jak należy orginalnie zapakowana i w porównaniu do żarówek z TESCO o niebo lepsze zresza niema co porównywac Philips wkoncu to jest. :bajer:



Awatar użytkownika
maćkowiak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 113
Rejestracja: pt lis 14, 2008 17:53
Lokalizacja: z łódzkiego

Philips DiamondVision

Post autor: maćkowiak » pt gru 24, 2010 11:01

A macie jakiś pewnych sprzedawców z oryginalnymi żarówkami jakieś linki do aukcji


VW MK3 TDI GT special AFN 140ps

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Re: Philips DiamondVision

Post autor: skaktus » sob gru 25, 2010 14:34

szumnyvw pisze:Ja kupiłem Na allegro X-treme i żadnej podróby nie dostałem gdy otworzylem paczke . Wszystko było tak jak należy orginalnie zapakowana i w porównaniu do żarówek z TESCO o niebo lepsze zresza niema co porównywac Philips wkoncu to jest. :bajer:
A skąd wiesz że to oryginał ? Wiele osób kupowała np. Diamond Vision z allegro i w trakcie pracy okazywało się że żarówki dymią, krzywią się im żarniki i inne problemy. Co z tego że mają milion homologacji i hologramów itp...Pewność praktycznie masz tylko w tedy kiedy kupujesz w sklepie lub u dystrybutora.

A co do porównania Philips vs Tesco to chyba wie dziecko, że nawet najprostsza żarówka Philipsa typu Standard czy Tungsram z stacji benzynowej po 2 - 4 zł za H1 jest lepsza niż AllRide, Bottari itp z Tesco czy innego marketu gdzie i tak są droższe... Takich żarówek nie ma co porównywać bo to całkiem inne klasy. A już w ogóle nie ma porównania np. Tesco Xenon Blue do wyminionych markowych...

A jak skończą ci się Philipsy X-Treme, zakup sobie Tungsramy, nie znajdziesz różnicy w świeceniu, jedynie w cenie...

I jeszcze wracając do Philipsów - odradzam każdemu zakup Diamond Vision z allegro - tam już jest 99% pewności że to podróba.



Awatar użytkownika
TDIfan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 903
Rejestracja: pn cze 16, 2008 09:38
Lokalizacja: Kościerzyna / pomorskie
Kontakt:

Re: Philips DiamondVision

Post autor: TDIfan » pn gru 27, 2010 09:34

Po przeczytaniu tego tematu tez zakupiłem Tungsramy H7 + H1 i jestem bardzo zadowolony (pomimo iz przesiadłem sie z ori ksenonu na zwykłe lampy widocznośś nie pogorszyła się w istotny sposób, oczywiscie barwa swiatła to inna sprawa ale z tym się liczyłem) :)


.: GOLF MK4 TDI GTI EXCLUSIVE :.

"Podczas deszczu, gdy wiatr wieje słychać Opla, jak rdzewieje" ;)

zebra2008
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 366
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 20:54
Lokalizacja: EPJ

Re: Philips DiamondVision

Post autor: zebra2008 » pn gru 27, 2010 16:51

TDIfan pisze:Po przeczytaniu tego tematu tez zakupiłem Tungsramy H7 + H1 i jestem bardzo zadowolony (pomimo iz przesiadłem sie z ori ksenonu na zwykłe lampy widocznośś nie pogorszyła się w istotny sposób, oczywiscie barwa swiatła to inna sprawa ale z tym się liczyłem) :)
ile kosztuje komplecik?
mozesz cyknac fote jak swieca



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości