Lakierowanie spoilera

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

maniu2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sob maja 14, 2011 12:49

Lakierowanie spoilera

Post autor: maniu2 » czw cze 16, 2011 15:17

Koledzy, ile może kosztować lakierowanie spoilera u lakiernika?



Awatar użytkownika
biercok mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 575
Rejestracja: śr wrz 22, 2010 10:12
Lokalizacja: Andrychów k. Wadowic

Lakierowanie spoilera

Post autor: biercok mkII » czw cze 16, 2011 15:36

U mnie biora 150-250 od elementu. Ceny rozne i trudno odpowiedziec na takie pytanie. Bo wszedzie inaczej licza.



maniu2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sob maja 14, 2011 12:49

Re: Lakierowanie spoilera

Post autor: maniu2 » czw cze 16, 2011 16:19

biercok mkII pisze:U mnie biora 150-250 od elementu. Ceny rozne i trudno odpowiedziec na takie pytanie. Bo wszedzie inaczej licza.
no właśnie. Ogólnie nie wiem czy samemu tego nie zrobić. Bo płacić 200 i więcej za taką pierdołę to przeasada. Za 150zł to bym się jeszcze zastanowił. Koszt materiałów nie powinien być większy niż 60zł (z 50ml (?) bazy + podkład + bezbarwny lakier) i cały dzien zabawy. No może efekt nie będzie super, ale to tylko spoiler



Awatar użytkownika
biercok mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 575
Rejestracja: śr wrz 22, 2010 10:12
Lokalizacja: Andrychów k. Wadowic

Lakierowanie spoilera

Post autor: biercok mkII » czw cze 16, 2011 17:18

Jak masz jako takie pojecie to ja na Twoim miejscu to bym zaryzykowal i sam pomalowal mimo ze moja znajomosc z lakiernictwem konczy sie na pomalowaniu bebnow w aucie. No ale od czego jest forum i net troche posiedziec i popytac i bedzie git. Pozdrawiam.



maniu2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sob maja 14, 2011 12:49

Re: Lakierowanie spoilera

Post autor: maniu2 » czw cze 16, 2011 17:47

biercok mkII pisze:Jak masz jako takie pojecie to ja na Twoim miejscu to bym zaryzykowal i sam pomalowal mimo ze moja znajomosc z lakiernictwem konczy sie na pomalowaniu bebnow w aucie. No ale od czego jest forum i net troche posiedziec i popytac i bedzie git. Pozdrawiam.
moja też nie jest za duża ale mam znajomego co ma kompresor do malowania to myślę że spokojnie damy radę. Jedziesz do sklepu i mówisz co chcesz i dają ci rozcieńczalniki i potrzebne materiały. Kwestia rozrobienia, zmatowienia spojlera i warstwa po warstwie. Pomalować to może nie problem ale byle to z czasem nie pękało.



Awatar użytkownika
tom33k
...
...
Posty: 1407
Rejestracja: pn lip 26, 2010 15:55
Lokalizacja: Stare Pole/Malbork

Lakierowanie spoilera

Post autor: tom33k » czw cze 16, 2011 18:52

jeżeli spojler nie był wczesniej malowany to pamietaj jeszcze o podkładzie do plastików,aby potem ci farba nie odchodziła płatkami.



maniu2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sob maja 14, 2011 12:49

Re: Lakierowanie spoilera

Post autor: maniu2 » czw cze 16, 2011 19:02

tom33k pisze:jeżeli spojler nie był wczesniej malowany to pamietaj jeszcze o podkładzie do plastików,aby potem ci farba nie odchodziła płatkami.
wiem wiem jeszcze trzeba podobno jakiś uelastyczniacz do farby dodać po trochu aby był bardziej plastyczny.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości