Czy pasuje klamka zewnętrzna z passata b5 do golfa mk4

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
zawadziu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: czw sie 12, 2010 10:36

Czy pasuje klamka zewnętrzna z passata b5 do golfa mk4

Post autor: zawadziu » czw lip 07, 2011 21:27

Witam, mam 2 pytania. Jako, że chce mieć u siebie listwy i klamki w kolorze w swoim mk4 to pomyślałem, że lepsza będzie klamka oryginalnie polakierowana. Klamka to element, który jest narazony na wycieranie i rysowanie, a z tego co patrzyłem to klamki czarne, a przeznaczone do lakierowania się różnią. Dlatego nie chce lakierować starej, ale kupić w kolorze używana. Na allegro jest pełno klamek w moim kolorze lb7z od passata i tu nasuwa się pytanie czy klamki te są takie same. Drugie pytanie to takie, że mam i tak te wiosełka z wkładek wyciągnięte, żeby trudniej było się dostać do auta amatorom cudzych własności to czy klamki przód i tył są takie same? Wtedy bym kupił te tylne bez otworow na wkładkę. PozdraVWiam! :-)



wojtas46
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2487
Rejestracja: pt lut 06, 2009 19:47
Lokalizacja: łęczyca

Czy pasuje klamka zewnętrzna z passata b5 do golfa mk4

Post autor: wojtas46 » pt lip 08, 2011 16:20

Tazk pasuje z paska b5 , bory , octawii 1 , leona 1 , toledo 2



Awatar użytkownika
zawadziu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: czw sie 12, 2010 10:36

Czy pasuje klamka zewnętrzna z passata b5 do golfa mk4

Post autor: zawadziu » pt lip 08, 2011 17:37

A czy klamki przód tył są takie same? Chodzi mi o ten stelaż co jest na zdjęciu w tej aukcji http:// allegro.pl/klamka-klamki-vw-passat-b5-golf-iv-bora-lb7z-i1705522191.html bo sama rączka jest taka sama z tego co przeczytałem na innej aukcji



Sanczez777
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: śr gru 16, 2015 10:28

Czy pasuje klamka zewnętrzna z passata b5 do golfa mk4

Post autor: Sanczez777 » ndz sty 08, 2017 18:27

Sorry za odkop ale muszę kupić klamkę prawy przód do mojego golfa chciałbym kupić w kolorze. Czy przednia i i tylna klamka jest taka sama? Potrzebuje całej klamki z mocowaniem wewnętrznym.

https://a.allegroimg.com/original/01c7f ... ab41f1c74a" onclick="window.open(this.href);return false; - cos takiego tylko z zaslepka zamiast zamka.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości