skórzane mieszki

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
sebo1607
najszybszy w mieście
najszybszy w mieście
Posty: 688
Rejestracja: wt wrz 13, 2011 15:47
Lokalizacja: budziska

skórzane mieszki

Post autor: sebo1607 » pn lut 06, 2012 23:32

Mam pytanko na alledrogo jest fajny zestawik mieszków żeby nieco poprawić wygląd wewnętrzny naszych golfików
i tak wiadomo że żeby założyć taki mieszek na gałke to musi być ona z gti,bon jovi,rolling stones.
jak to jest w przypadku dzwigni chamulca ręcznego? czy musi być też z tych modeli,czy też można zdjąć ten plastik ze zwykłej ori i zaciągnąć mieszek? :otepienie:
zestaw:
http://allegro.pl/kpl-mieszkow-skora-go ... 07917.html" onclick="window.open(this.href);return false;


mój waria(n)t http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 8#p5142628" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

skórzane mieszki

Post autor: Haki » pn lut 06, 2012 23:35

Mieszek na ręczny wchodzi na plastik .... nic nie demontujesz - wsuwasz i po zabawie


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Awatar użytkownika
sebo1607
najszybszy w mieście
najszybszy w mieście
Posty: 688
Rejestracja: wt wrz 13, 2011 15:47
Lokalizacja: budziska

skórzane mieszki

Post autor: sebo1607 » wt lut 07, 2012 00:01

nie bardzo właśnie u siebie przymierzałem na plastik,albo ten plastik sie zdejmuje albo w gti tak jest że bez zdejmowania wchodzi


mój waria(n)t http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 8#p5142628" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

skórzane mieszki

Post autor: Paweł Marek » wt lut 07, 2012 13:13

mieszak na biegi to wchodzi do każdego nie tylko GTI sa takie same bez problemu. Z tym mieszkiem na ręczny to nie taka prosta sprawa, chodzi o jego mocowanie do tunelu, zdejm tunel popatrz jak oryginał jest mocowany to się zorientujesz czy dasz rady, jest tam taka podkładka plastykowa zespwawnaa z tunelem która ten mieszek trzyma, ja się z tym troche namordowałem, ale w sumie mam metodę


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
sebo1607
najszybszy w mieście
najszybszy w mieście
Posty: 688
Rejestracja: wt wrz 13, 2011 15:47
Lokalizacja: budziska

Re: skórzane mieszki

Post autor: sebo1607 » wt lut 07, 2012 14:21

Paweł Marek pisze:mieszak na biegi to wchodzi do każdego nie tylko GTI sa takie same bez problemu
ten z aukcji pasuje tylko do gti,bon jovi,rolling stones sam mam taki i mam gałke z gti
Obrazek

a ten na mieszek to nie wiem ... fajnie by było jakby ktoś miał taka dzwignie w domu luzem i dał fotke :pub:


mój waria(n)t http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 8#p5142628" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

skórzane mieszki

Post autor: Paweł Marek » wt lut 07, 2012 21:36

a rozumiem, z tą gałką chociaż nie do końca wiem jak jest zrobiona bo taką szparkę na około numerów biegów to ja mam i w Vento i pewnie po zdjęciu tej gumy z gałki byłoby to samo, ale nie wiem..
Fotkę żeby ci dać musiałbym rozbierać a mróz jest, to jeśli chcesz zdejm swoją osłonę plastykową zrób zdjęcie od spodu a ja ci narysuję na tym jak dorobiłem pewne rozpórki blaszane żeby się nowa osłona skórzana trzymała


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości