[Jetta] Bagażnik - nie moge otworzyć

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Tiax
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: pn lip 04, 2011 23:03

[Jetta] Bagażnik - nie moge otworzyć

Post autor: Tiax » pt sie 24, 2012 11:34

Mam problem. Mianowicie otworzyłem bagażnik wyjąłem co miałem wyjąc, zamknąłem klapę potem samochód (z racji tego, że mam centralny zamek). Po jakimś czasie otworzyłem samochód - a bagażnik się nie otworzył... Próbowałem otworzyć kluczykiem - też nie idzie. Może ktoś miał coś podobnego i powie jak dostać się teraz do bagażnika oraz czy zamek w klapie jest do wymiany?

Z góry dzięki za pomoc



Awatar użytkownika
MateuszCBR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: śr wrz 21, 2011 21:58
Lokalizacja: Łódź

[Jetta] Bagażnik - nie moge otworzyć

Post autor: MateuszCBR » pt sie 24, 2012 17:53

Wejdź do środka do autka, otwórz kanapę z tyłu i wsuń się jakoś do bagażnika. Powinieneś miec wtedy jakiś dostęp do zamka i silniczka. Niestety nie mam centralnego zamka ale już raz miałem taki przypadek, wypadł mi drut który ciągnie za zamek. :hmm:



Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

[Jetta] Bagażnik - nie moge otworzyć

Post autor: barteKKK03 » pt sie 24, 2012 17:56

MateuszCBR pisze:otwórz kanapę z tyłu i wsuń się jakoś do bagażnika.
W zwykłej Jettcie?
No chyba że Tiax ma Jette syncro...



Awatar użytkownika
Diax
F*ck LPG
F*ck LPG
Posty: 850
Rejestracja: pn wrz 12, 2011 20:54
Lokalizacja: Rybnik

[Jetta] Bagażnik - nie moge otworzyć

Post autor: Diax » pt sie 24, 2012 18:07

Ostatnio miałem podobny problem, jak przekręcałem kluczyk to tylko drzwi od kierowcy się otwierały, okazało się że odczepił się drut (cięgno) w drzwiach od centralnego ( ten co się rusza góra-dół), włożyłem i na razie śmiga :grin:



Tiax
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: pn lip 04, 2011 23:03

[Jetta] Bagażnik - nie moge otworzyć

Post autor: Tiax » pt sie 24, 2012 20:13

ale kluczykiem z tyłu nie idzie otworzyć... jutro będę coś próbował, myślałem że może jest jakiś myk :? (ps. tak mi się na tą chwilę kojarzy że chyba wsunąć się nie będzie wcale tak łatwo, no i na 90% to nie jest wina centralnego zamka) :helm:



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

[Jetta] Bagażnik - nie moge otworzyć

Post autor: Paweł Marek » sob sie 25, 2012 23:03

może znajdziesz w blasze za kanapą dziurę na narty ale co tam może wleźć to nie wiem, mały sprytny dzieciak chyba tylko. Ponieważ miałem Jettę II i ten sam kłopot do wiem że się da, ale nie pamiętam jak, bo to było z 15 lat temu. Może przez lampki oświetlenia rejestracji, może jakieś otwory na śruby pod tablicą pozwolą się tam dostać.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości