MK2 podciekanie wody pod nogi

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

deszczyk30
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sob gru 22, 2012 20:31

MK2 podciekanie wody pod nogi

Post autor: deszczyk30 » sob lut 09, 2013 12:54

strzałka,sorki że dopiero pisze,ja kupiłem uszczelke nową oczywiście,u gościa który wkleja szyby bez problemu znalazł bo jak stwierdził jest tego jeszcze dużo.Ja nadal w trakcie uszczelniania auta założyłem nowe folie pod tapicerkami bo faktycznie ktoś powywalał i jak narazie idzie ku dobremu.Podłoga zakonserwowana i pomału powstaje z prochu gamda-stajl.



Awatar użytkownika
Lipek81
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4677
Rejestracja: czw gru 01, 2005 12:20
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

MK2 podciekanie wody pod nogi

Post autor: Lipek81 » sob mar 23, 2013 22:11

Jeżeli cieknie z łączenia blach pod deską rozdzielczą, czy to od strony pasażera, czy kierowcy, to problem jest na łączeniu blach słupka A z grodzią i błotnikiem wewnętrznym. Żeby to zrobić trzeba ściągać błotnik przedni. Na dole słupka A jest takie łączenie blach, które lubi sobie zardzewieć. U mnie było tak, że tam było niewiele rdzy, był minimalny otwór (nie, blacha nie przegniła na wylot, tylko woda wlatywała między zgrzane ze sobą blachy, które miały lekko skorodowane krawędzie) i kapało na nogi kierowcy. Przeczyściłem papierem, potem brunox, potem masa uszczelniająca na pędzel i już 2,5 roku jest ok.



deszczyk30
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sob gru 22, 2012 20:31

MK2 podciekanie wody pod nogi

Post autor: deszczyk30 » pt mar 29, 2013 19:47

:helm: :rotfl: :los2:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości