Jak rozebrać osłonę przeciwsłoneczną?

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

maruder
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: pt sie 21, 2009 06:22
Lokalizacja: Suwałki

Jak rozebrać osłonę przeciwsłoneczną?

Post autor: maruder » ndz maja 12, 2013 21:18

Witajcie:) Nie działa u mnie podświetlenie daszku kierowcy. Mam wersję z "odsuwanym" lusterkiem. Problem polega na tym, że nie ma prądu w kablach do tego podświetlenia. I tak pomyślałem, że może być winny jakiś przełącznik przy tym lustereczku (może nie reaguje gdy przesuwam osłonę lusterka). Tyle, że nie pojęcia nie mam jak to rozebrać i zobaczyć co jest w środku :D
Macie jakieś sugestie?



Awatar użytkownika
Malik
Skaryfikejszyn Modyfikejszyn
Skaryfikejszyn Modyfikejszyn
Posty: 435
Rejestracja: wt sty 11, 2011 21:16
Lokalizacja: EP || ETM

Re: Jak rozebrać osłonę przeciwsłoneczną?

Post autor: Malik » pn maja 13, 2013 13:09

maruder pisze: Mam wersję z "odsuwanym" lusterkiem. Problem polega na tym, że nie ma prądu w kablach do tego podświetlenia.

Jednym słowem masz osłonecznik nowego typu bo starego były otwierane. Jest to część teoretycznie nie rozbieralna...jak spojrzysz na boki to masz tam fabryczne zgrzewy...chyba że chcesz to rozciąć i potem jeździć z poklejonym...moim zdaniem nie wartohttp://allegro.pl/oslona-oslony-przeslo ... 59789.html tu masz poglądowy link (ceny nie odstraszają). Piszesz, że brak prądu w kablach więc wina może leży gdzieś w tym a nie koniecznie w przesłonie. Kabel mógł zostać przecięty gdzieś w podsufitce lub innym miejscu.



maruder
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: pt sie 21, 2009 06:22
Lokalizacja: Suwałki

Jak rozebrać osłonę przeciwsłoneczną?

Post autor: maruder » pn maja 13, 2013 20:17

Faktycznie rozebrać się tego w cywilizowany sposób nie da. Jako, że postanowiłem że skoro podświetlenie ma działać skoro jest instalacja to spróbowałem sposobu siłowego. Porządnie powciskałem z każdej strony, potrząsłem i....pojawił się prąd. Nie wiem na jak długo ale działa :D
Dzięki za zainteresowanie!!!



Awatar użytkownika
Malik
Skaryfikejszyn Modyfikejszyn
Skaryfikejszyn Modyfikejszyn
Posty: 435
Rejestracja: wt sty 11, 2011 21:16
Lokalizacja: EP || ETM

Jak rozebrać osłonę przeciwsłoneczną?

Post autor: Malik » pn maja 13, 2013 22:46

Po to jest to forum aby sobie pomagać;) :pub:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości