Problem ze sterowaniem powietrza ciepłe/zimne

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

KOoCurR
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 10, 2014 13:37

Problem ze sterowaniem powietrza ciepłe/zimne

Post autor: KOoCurR » pn kwie 14, 2014 02:32

Witam. Pacjent Golf3 monowtrysk . Mam problem z klapką sterowania powietrza ciepłe/zimne pod filtrem powietrza w obudowie. Cały czas mi zasysa ciepłe klapka nie przechodzi na zimne. Chciałbym żeby wszystko działało jak w oryginale bez usuwania ustrojstwa bo mam auto w paroletnim już gazie i nie lubie długo czekać aż się nagrzeje. Co jest z tym ? Co wymienić ?
Zamieniłem rurki przy wtrysku idące do ustrojstwa to znowu zimne cały czas wiec zamieniłem tak jak było no i ciepłe wchrzania.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Problem ze sterowaniem powietrza ciepłe/zimne

Post autor: Paweł Marek » sob kwie 19, 2014 00:07

sprawdź czy klapka nie jest zablokowana w pozycji na ciepłe bo tak często robią gazownicy, jeśli nie to wężyk do siłownika klapki wychodzi z małego termostaciku - do wymiany ze szrotu.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

KOoCurR
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 10, 2014 13:37

Problem ze sterowaniem powietrza ciepłe/zimne

Post autor: KOoCurR » sob kwie 26, 2014 12:34

No dzięki. Ja wziąłem tą klapke i zablokowałem na spinacz żeby brało zimne a ciepłego tak ociupine.
Dzieki za pomoc



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości