Poszukuję materiału na fotele

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
nouc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn lut 15, 2010 23:09
Lokalizacja: lubelskie

Poszukuję materiału na fotele

Post autor: nouc » śr lip 22, 2015 22:25

Witam.
Od kilku dni przegrzebuje internet w poszukiwaniu materiału na fotele, chodzi o tą niebieską kratkę ze zdjęcia poniżej
Obrazek
Rozmawiałem z tapicerem, ale niestety nie posiada żadnego źródła aby ten materiał zdobyć, posiadam kilka kawałków z tylnych siedzeń, ale niestety są za małę.

Jeżeli posiadacie jakieś namiary na hurtownie albo coś podobnego to prosiłbym o info.

Myślałem także o ogarnięcie tego w ASO, ale prawdopodobnie w ogóle się nie opłaci i niestety nie znam numerów :/



Awatar użytkownika
MaciekV5
...
...
Posty: 1152
Rejestracja: czw sie 30, 2012 08:20
Lokalizacja: GB
Auto: bmw
Silnik: CUNA
Kontakt:

Poszukuję materiału na fotele

Post autor: MaciekV5 » czw lip 23, 2015 08:14

Nie dostaniesz nigdzie tego materiału, chyba że używkę ale pewnie musiałbyś kupować cały fotel.
Sam mam Recaro z tym wykończeniem i mnie już drażni, bo jest bardzo nietrwałe i łatwo je zniszczyć.
Gdyby moje teraz się tak zniszczyło jak to z obrazka, to wybrałbym inny materiał u tapicera i tutaj już dowolność, skóra, alcantara, materiał i sobie coś na pewno dopasujesz i będziesz miał święty spokój z tą tapicerką.
Mam w garażu resztki tego materiału bo sam kiedyś oddawałem do tapicera ale na pewno nie mam tego tyle, żeby weszło na całe siedzisko więc raczej Cię to nie urządza.



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Poszukuję materiału na fotele

Post autor: jhosef » czw lip 23, 2015 09:43

MaciekV5 pisze:Nie dostaniesz nigdzie tego materiału, chyba że używkę ale pewnie musiałbyś kupować cały fotel.
Dostaniesz. W ASO za jakieś 400-500 zł za siedzisko.
Nie najmniej. Ale tapicer za przeszycie i tak weźmie 250-300 zł.
A obicie można samodzielnie wymienić.

Najlepiej szukać dawcy tapicerki lub samego materiały. Siedziska w VW są często symetryczne L=P



mjj
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wt lip 21, 2015 09:47

Re: Poszukuję materiału na fotele

Post autor: mjj » czw lip 23, 2015 09:56

To ja się podczepię delikatnie pod temat - jakie pokrowce polecacie do Golfa MK4 w kombiaku? Bo niestety moje siedzenie nie wyglądają już najlepiej i kłują strasznie w oczy. Niestety tapicer w moim przypadku odpada, ponieważ Golf z założenia nie ma pochłaniać olbrzymich kosztów z racji tego, że jest drugim autem takim stricte do rodzinnych rajdów do lasu i wyjazdów na zawody sportowe.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości