Trzeszczace uszczelki drzwi

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Lu4Ke
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 548
Rejestracja: pn sie 31, 2009 21:08
Lokalizacja: Krakow

Trzeszczace uszczelki drzwi

Post autor: Lu4Ke » sob wrz 05, 2015 11:20

WITAM

co mozna zrobic aby nie trzeszczaly mi uszczelki w drzwiach w golfie IV 3D, dokladnie chodzi mi o te uszczelki zaznaczone na czerwono
http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/c470cfb7e68cce68" onclick="window.open(this.href);return false;

nie moge ich znajsc na allegro, a nawet to skoro je odkleje to ciezko pewnie bedzie je podkleic na nowo do blachy

smaruje je juz wazelina techniczna ale to pomaga czesciowo tylko na kilka dni, moze papierem sciernym troszke je zeszlifowac? juz sam nie wiem....



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

Trzeszczace uszczelki drzwi

Post autor: VW_seller » sob wrz 05, 2015 12:23

Lu4Ke pisze:moze papierem sciernym troszke je zeszlifowac?
i jak to będzie wyglądać ? :?
może poprostu wyreguluj lepiej drzwi .mozna spróbowac na ryglu lekko podciągnąć w strone auta ,może przez to delikatnie gorzej się zamykać ale u mnie takie coś pomogło i do tego nie świszczy wiatr .


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

jan1966
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 806
Rejestracja: pn sie 10, 2015 13:20

Trzeszczace uszczelki drzwi

Post autor: jan1966 » sob wrz 05, 2015 12:52

Moze masz opadniete drzwi bo sa duze i cieszkie albo uszczelka konczy zywot stracila sprezystosc



Awatar użytkownika
Lu4Ke
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 548
Rejestracja: pn sie 31, 2009 21:08
Lokalizacja: Krakow

Re: Trzeszczace uszczelki drzwi

Post autor: Lu4Ke » sob wrz 05, 2015 13:50

tak, drzwi sa opadniete od strony kierowcy, ale od strony pasazera nie, a i tak tam tez trzeszczy ta uszczelka

moze kupic takie uszczelki ? ale gdzie, jak ona sie nazywa ? jak je przykeic ponownie jak zerwe stara?



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

Trzeszczace uszczelki drzwi

Post autor: VW_seller » ndz wrz 06, 2015 13:51

klejem patex uniwersal


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

blochupro
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: pn sty 19, 2015 01:31
Lokalizacja: Częstochowa

Trzeszczace uszczelki drzwi

Post autor: blochupro » ndz wrz 06, 2015 23:41

Nieraz pomaga silikon w sprayu



Awatar użytkownika
domino19140291
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 160
Rejestracja: śr sty 07, 2009 01:22
Lokalizacja: Częstochowa

Trzeszczace uszczelki drzwi

Post autor: domino19140291 » wt wrz 08, 2015 23:01

To jest normalka, co jakiś czas trzeba posmarować olejem silikonowym i już.



Awatar użytkownika
Lu4Ke
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 548
Rejestracja: pn sie 31, 2009 21:08
Lokalizacja: Krakow

Re: Trzeszczace uszczelki drzwi

Post autor: Lu4Ke » czw wrz 10, 2015 15:10

panowie posmarowalem olejem silnikowym ta gorna uszczelke co zaznaczylem i mam swiety spokoj - 0 piskow, szmatke delikatnie nasaczylem i przejechalem nia po uszczelce, zobaczymy po ilu dniach trzeba bedzie ta czynnosc powtorzyc,

olej lepszy niz wazelina techniczna, spraye silikonowe, ktore probowalem i nie do konca dawaly oczekiwany efekt (nie dokonca wygluszalo trzaski) - po kilku dniach znow trzeszczalo



SP-FRA

Trzeszczace uszczelki drzwi

Post autor: SP-FRA » pn wrz 21, 2015 18:20

Ja w roku kupije 2x puchy sylikonu w sprayu i polecam po każdej myjce, zimą 2-3x w mc każda uszczelka, gumowa osłonka przewodów przy drzwiach i klapie bagażnika jest psikana i zero objaw zużycia uszczelek jak i skrzypienia zarówno u mnie w golfie jak i poprzednich autach. Polecam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości