Czy oplaca sie robic? Prosze o porade

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Eyk88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 756
Rejestracja: czw lip 25, 2013 23:35

Re: Czy oplaca sie robic? Prosze o porade

Post autor: Eyk88 » czw lis 19, 2015 00:40

Hubi14 pisze:tyle to i ja wiem :D ale co zrobisz?
Kupić innego. Fajnie, że chłopak chce się czegoś nauczyć, ale tu nie ma czego ratować. Włoży w to więcej kasy jak w zakup sprawnego a na złomie dostanie za tego chociaż parę groszy i straci mniej.

Przecież w innym jak kupi też będzie miał co robić i na czym zdobywać doświadczenie (tym bardziej jak się nie zna i nie wiadomo czy zrobi to dobrze. A jak amor mu wpadnie do budy na autostradzie i wyrzuci Go pod Tira?). Sorki, na szrotach lepsze sztuki gniją. Na zachodzie by nawet do ruchu nie dopuścili. Ale jak mamy się zniżać do wschodniego poziomu to młotek w rękę i do dzieła.



Hubi14
Forum Master
Forum Master
Posty: 1932
Rejestracja: pt lis 22, 2013 23:00
Lokalizacja: Pabianice

Czy oplaca sie robic? Prosze o porade

Post autor: Hubi14 » pt lis 20, 2015 21:39

ech niektórzy nie czają ironii :) ja już wyżej radziłem, by kupić inną budę gołą, to są za to śmiesznie pieniądze i stan galanty a graty przełozyć z tego i już, nie dość, że taniej to i bezpieczniej :)



Awatar użytkownika
SilentBob
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pt lis 20, 2015 14:41
Lokalizacja: Turośl

Re: Czy oplaca sie robic? Prosze o porade

Post autor: SilentBob » sob lis 21, 2015 21:45

Cześć, nie wygląda to zachęcająco. Ja zgadzam się z przedmówcami, jak chcesz mieć tego Gofra to rób to sam bo oddając go do blacharskich magików w mgnieniu oka nie będziesz miał co do ryja włożyć jak to mówią. Ewentualnie rozbieraj go i rozgladaj się za samą budą, idealnej na pewno nie znajdziesz ale lepszą tak.
Mój pierwszy samochód to również był Goferek i uwierz w dużo gorszym stanie, byłem najarany na niego i zrobiłem ale kasa to była ogromna. Bądź rozważny i myśl trzeźwo, nie napalaj się zbytnio bo z tego zawsze złe decyzje są. Trzymaj się i szczęścia życzę :)


Szlugi, dragi, dzi*ki chore... To nie dla mnie, ja mam Bore :D
My Borka--->http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=586436

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości