Wymiana foteli

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

andrut61
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pt paź 24, 2014 10:15

Wymiana foteli

Post autor: andrut61 » śr mar 30, 2016 18:54

Cześć

Stoję przed trudnym wyborem i liczę, że troszkę mi życie ułatwicie. :D

Sprawa wygląda tak, że fotele w mojej Octavii L&K mimo, że jeszcze bardzo ładne, wymagają lekkiej regeneracji. A że zawsze chciałem lepszego trzymania bocznego niż te fotele oferują, to zacząłem się zastanawiać, czy ich nie wymienić.
Tylko za bardzo nie wiem na co. Ogólnie musi kolorystycznie pasować do reszty auta (L&K = banany) musi być grzane i musi mieć poduszki....
Wiem, że fotele z aut na płycie mk4 pasują P&P (oprócz TT chyba), ewentualnie różnią się wtyczki od poduszek, ale to nie taki duży problem. Problemem, jest to, że chyba żadne fotele z mk4 nie mają takiego samego koloru...
Najbardziej mi chyba pasuje wizja przefarbowanych foteli od S3...

Co Wy na to? Jakie mam opcje?
Moje wnętrze
Obrazek



Awatar użytkownika
Freddy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 492
Rejestracja: wt sty 13, 2009 17:17
Lokalizacja: WWL

Re: Wymiana foteli

Post autor: Freddy » śr mar 30, 2016 19:11

Kolorostycznie nie będzie pasować tutaj nic także seryjne fotele z jakiegokolwiek innego auta tylko do farbowania. Dobre trzymanie mają recaro z mk4 ale recaro z s3 mają elektryczne sterowanie i wysówany przód siedziska pod kolana no i też trzymanie jest inne niż na serii ale decyzję pozostawiam Tobie. Kolejną kwestią jest że raczej czarna tapicera będzie kłopotliwa do zmiany koloru na taki jasny także musisz też szukać coś w kremie.

Na marginesie chyba recaro z passata w8 w kremie jest najbliższe Twojego koloru ale to napewno nie bedzie to samo pomijając to wystepowały też z alcantarą i raczej nie podejdą p&p choć do końca nie jestem pewny może ktoś potwierdzi

A swoją drogą tapicerkę masz stan bdb pielęgnujesz profesjinalnie? Bo jeśli nie to bym ją dobrze umył i zakonserwował bez zmian i kombinacji ale rozumiem że chcesz lepszego trzymania

Wysłane z mojego Tornado 348 przy użyciu Tapatalka



andrut61
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pt paź 24, 2014 10:15

Wymiana foteli

Post autor: andrut61 » śr mar 30, 2016 19:19

Dzieki

Właśnie tych Recaro do mk4 to już kiedyś szukałem, ale mało tego. Teraz jeszcze właśnie przypomniałem sobie, że Passat B5 (FL?) miał jeszcze podobne, banany. Tylko takie normalne, nie W8 to pewnie trzymają jak te moje....
Z tego co wiem to trzeba zmienić szyny, żeby Passatowskie fotele wsadzić do Golfa itp.



Awatar użytkownika
Freddy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 492
Rejestracja: wt sty 13, 2009 17:17
Lokalizacja: WWL

Re: Wymiana foteli

Post autor: Freddy » śr mar 30, 2016 19:26

Tak b5 fl ale w serie to się nie ma co bawić a te recaro z w8 nie do kupienia w ogóle tych aut na allegro jest 4szt do sprzedania i tylko jeden takie ma w tym ogłoszeniu
http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-pas ... yjHYl.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Wysłane z mojego Tornado 348 przy użyciu Tapatalka



andrut61
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pt paź 24, 2014 10:15

Wymiana foteli

Post autor: andrut61 » czw mar 31, 2016 12:16

A co z tymi fotelami TT? Pasują?



Awatar użytkownika
Freddy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 492
Rejestracja: wt sty 13, 2009 17:17
Lokalizacja: WWL

Re: Wymiana foteli

Post autor: Freddy » czw mar 31, 2016 14:05

Według mnie nie podejdą p&p bo mają zintegrowane szyny i są przykręcane na 4 śruby do budy auta

Wysłane z mojego Tornado 348 przy użyciu Tapatalka



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości