gdzie kolor???

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

VYokerW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pn mar 15, 2010 19:53
Lokalizacja: Nałęczów
Kontakt:

gdzie kolor???

Post autor: VYokerW » sob sie 07, 2010 12:45

Witajcie drodzy Forumowicze :).. jest konkretna sprawa, w vencie z którego będę aplikował części do swojego, została zerwana plakietka z danymi od nośnie lakieru.. i jestem w :ass: nie wiem jak teraz sprawdzić czy kolor z tamtego venta.. będzie pasował do mojego.. osobiście nie ma jak porównać kolorów, bo auto na części stoi o 150km ode mnie... rozważam też porównanie koloru na zdjęciu z e-maila??? jak coś Wiecie to podpowiedzcie :? :(
Pozdrawiam.


szczęśliwi nie liczą czasu, i pieniędzy na swoje auto ;)

enzo2211
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 596
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 12:42
Lokalizacja: Gidle ERA
Kontakt:

gdzie kolor???

Post autor: enzo2211 » sob sie 07, 2010 14:16

przez numer win sie jakoś dało sprawdzić. W końcu jak coś wypuszczają z fabryki, to muszą wiedzieć co to jest.. :helm: no chyba, ze malowany to wtedy :ass:


Druciarstwo - to jest to co kocham ...

VYokerW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pn mar 15, 2010 19:53
Lokalizacja: Nałęczów
Kontakt:

Re: gdzie kolor???

Post autor: VYokerW » sob sie 07, 2010 15:14

enzo2211 pisze:przez numer win sie jakoś dało sprawdzić. W końcu jak coś wypuszczają z fabryki, to muszą wiedzieć co to jest.. :helm: no chyba, ze malowany to wtedy :ass:
aha.. też się zastanawiałem nad tym.. zweryfikuje tą możliwość.ale jeśli został oznaczony kolor w VIN,to musi być jakaś litera albo cyfra odpowiedzialna za oznaczenie... :)
ok sprawdzi się.
Pozdrawiam.


szczęśliwi nie liczą czasu, i pieniędzy na swoje auto ;)

K@mil_mk3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 447
Rejestracja: sob lut 23, 2008 00:51
Lokalizacja: Warmia i Mazury NO/NNI/NDZ/NOS/NIL
Kontakt:

gdzie kolor???

Post autor: K@mil_mk3 » sob sie 07, 2010 15:29

Po Vinie nie da rady sprawdzic :) http://www.vwgolf.pl/dane-techniczne/dekoder-vin/" onclick="window.open(this.href);return false;


"Miałem kiedyś ja malucha lecz przesiadlem z niego sie... teraz Golfiem 3 śmigam"

VYokerW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pn mar 15, 2010 19:53
Lokalizacja: Nałęczów
Kontakt:

gdzie kolor???

Post autor: VYokerW » sob sie 07, 2010 15:46

Słuchajcie... a może mi ktoś sprawdzić numer koloru po przez program ETKA ???


szczęśliwi nie liczą czasu, i pieniędzy na swoje auto ;)

enzo2211
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 596
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 12:42
Lokalizacja: Gidle ERA
Kontakt:

gdzie kolor???

Post autor: enzo2211 » sob sie 07, 2010 17:10

Nie chodzi mi o bezpośrednie oznaczenie koloru w nr vin. Ale mając numer vin to kombinujesz historie auta i może zaznaczam może! tam jest opisany kolor.


Druciarstwo - to jest to co kocham ...

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

gdzie kolor???

Post autor: Paweł Marek » sob sie 07, 2010 19:32

VYokerW, dzwoń do gościa od tego Vento, może ma książkę seriwsową oryginalną fabryczną, w niej jest kopia wlepy z bagażnika z kodem lakieru. A tu masz te kolory, nie jest ich aż tak dużo w poszczególnych rocznikach http://www.doppel-wobber.de/wbb2/Inform ... Lacke.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

VYokerW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pn mar 15, 2010 19:53
Lokalizacja: Nałęczów
Kontakt:

Re: gdzie kolor???

Post autor: VYokerW » sob sie 07, 2010 21:28

Paweł Marek pisze:VYokerW, dzwoń do gościa od tego Vento, może ma książkę seriwsową oryginalną fabryczną, w niej jest kopia wlepy z bagażnika z kodem lakieru. A tu masz te kolory, nie jest ich aż tak dużo w poszczególnych rocznikach http://www.doppel-wobber.de/wbb2/Inform ... Lacke.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Wielkie dzięki :) :hmm: :D dużo pomogłeś... rocznik mojego Vento to 1995 ..ale model 1996, lakier naniesiony jest z "96r." czyli musze szukać części z aut z lat 96-97(czyli końca produkcji) :bigok:
Pozdro dla Ciebie Kolego :pub:


szczęśliwi nie liczą czasu, i pieniędzy na swoje auto ;)

mageno
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: wt sie 04, 2009 15:04
Lokalizacja: Śląsk

gdzie kolor???

Post autor: mageno » pn sie 16, 2010 18:03

Ja sprawdziłam w Etce po numerze vin jaki mam lakier samochodu. Poprzedni właściciel mojego golfa "zapodział" gdzieś książeczkę serwisową, a naklejki w bagażniku nie było, więc musiałam sobie jakoś poradzić :grin:

Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości