przełącznik do otwierania tylnej klapy

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
hard87
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: sob lis 21, 2009 21:00
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

przełącznik do otwierania tylnej klapy

Post autor: hard87 » pt paź 29, 2010 11:46

Koledzy piszę z takim zapytaniem, mianowicie zaspawałem tylny zamek w klapie baganizka i włożyłem tam siłownik tylko jest problem ciezko mam znalesc przełącznik aby podawał sygnal do siłownika aby sie owtworzył cos takiego jak maja niektóre MK4 Mk3 caddy i pomyślałem czy nie działa na tej samej zasadzie przełacznik do grzania tylnej szyby, bedzie to ze soba współpracowało?? prosze o odp.



Awatar użytkownika
stonefree
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4033
Rejestracja: wt lut 15, 2005 19:39
Lokalizacja: WO
Kontakt:

przełącznik do otwierania tylnej klapy

Post autor: stonefree » ndz lis 21, 2010 21:52

hard87 pisze:rzełacznik do grzania tylnej szyby
O ile działa impulsowo, tzn. nie zostaje po wciśnięciu, tylko wraca, to będzie hulać. A może zrób sobie z pilota od alarmu? :)



Awatar użytkownika
koki92nr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz lis 14, 2010 01:20
Lokalizacja: Nowa Ruda

przełącznik do otwierania tylnej klapy

Post autor: koki92nr » czw gru 02, 2010 13:15

Ja u siebie w mk2 jak robiłem otwieranie tylnej klapy na siłownik, to brałem oryginalny przełącznik od świateł przeciwmgielnych, rozebrałem go, wyjąłem ze środka zapadkę ze sprężynką i do środka włożyłem sprężynę długą na ok 1cm i szeroką na 8mm. W efekcie ze zwykłego przełącznika zrobiłem przełącznik stykowy. 15 min roboty a nie wygląda to tak komicznie jak jakiś zwykły włącznik z elektrycznego.



Awatar użytkownika
OGGY
RABBIT
RABBIT
Posty: 30
Rejestracja: śr lis 12, 2008 21:21
Lokalizacja: TrzebiatóVW
Kontakt:

przełącznik do otwierania tylnej klapy

Post autor: OGGY » ndz gru 05, 2010 21:00

W moim Mk3 też zrobiłem klapę na gładko.Otwieranie mam z pilota i ze środka z przycisku.
Przycisk jaki wykorzystałem pochodzi z Mk4.Fabryka dała go tam do otwierania klapki wlewu paliwa.
Ale do otwierania klapy też się elegancko nadaje :grin: .
Tylko miernikiem trzeba znaleźć w tym przycisku piny które po naciśnięciu robią zworę.Nawet można podłączyć bez problemu podświetlenie tego przycisku.


:-) DIESEL POWER :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości