Zamek bagażnika

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

patryg226
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: ndz paź 23, 2011 16:54

Zamek bagażnika

Post autor: patryg226 » sob sty 28, 2012 15:45

Witam

Pojawił mi się problem z zamkiem bagażnika. Zamek jest centralny, wszystko ładnie zamyka i otwiera. Tylko jak zamykam klapę bagażnika to musze bardzo mocno trzasnąć klapą by się zaryglował w bolcu. Jak nie trzasne klapy to się tylko lekko blokuje na bolcu (jest klapa nie domknięta). Sprawdziłem zamek zamykając go ręcznie, trzyma ładnie nie odskakuje. Czy ten bolec co jest w bagażniku jest regulowany? Być może się obsunął? Czy ktoś miał podobny problem z zamykaniem klapy bagażnika.



wojtas46
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2487
Rejestracja: pt lut 06, 2009 19:47
Lokalizacja: łęczyca

Zamek bagażnika

Post autor: wojtas46 » sob sty 28, 2012 16:06

Tak jest regulowany , zdejmij osłonę i wtedy masz ładny dostęp , osłona na zatrzaski



darek90r
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt gru 13, 2011 18:03

Zamek bagażnika

Post autor: darek90r » pn gru 03, 2012 19:42

Nie będę zakładał nowego tematu więc piszę tutaj :) Mam takie same objawy jak kolega patryg226 tylko że problem z zamknięciem całkowicie klapy występuje w niskich temperaturach ok +5 stopni i w dół. Nie pomaga nawet mocne trzaśnięcie klapą . Jak można temu zaradzić ?



muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

Re: Zamek bagażnika

Post autor: muszkatobiasz » pn gru 03, 2012 21:01

darek90r pisze:Nie będę zakładał nowego tematu więc piszę tutaj :) Mam takie same objawy jak kolega patryg226 tylko że problem z zamknięciem całkowicie klapy występuje w niskich temperaturach ok +5 stopni i w dół. Nie pomaga nawet mocne trzaśnięcie klapą . Jak można temu zaradzić ?
Przesmarowac zamek np wd-40 to obiaw marznącego zamka



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości