Golf 3 różnica w szyberdachu elektrycznym

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

golfiak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 78
Rejestracja: czw wrz 30, 2010 14:21

Golf 3 różnica w szyberdachu elektrycznym

Post autor: golfiak » pt sty 04, 2013 22:33

Witam. Mam Golfa 3 z 1993 roku i muszę wymienić cały elektryczny szyberdach, bo poszła mi uszczelka od szyby i jest urwana lewa prowadnica. Wiem, że są szyberdachy z dwoma różnymi przesłonami szyberdachu wewnątrz auta. Bodajże do 94 lub 95 roku były inne niż po tych latach. Teraz moje pytanie, czy ten szyberdach z tą nowszą przesłoną podejdzie do mojego Golfa, w którym mam tą starszą przesłonę? Czy one się różnią tylko przesłoną, czy może czymś jeszcze, np. długością czy szerokością? Mam właśnie okazję kupić, ale z tą nowszą przesłoną i nie wiem czy będzie plug&play? Pozdrawiam



muszkatobiasz
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2733
Rejestracja: pn lis 05, 2012 00:35
Lokalizacja: Oborniki wlkp.

Golf 3 różnica w szyberdachu elektrycznym

Post autor: muszkatobiasz » sob sty 05, 2013 00:03

Wszystkie szyby są takie same jak i otwory w podsufitówce więc przeslona też powinna pasować



golfiak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 78
Rejestracja: czw wrz 30, 2010 14:21

Golf 3 różnica w szyberdachu elektrycznym

Post autor: golfiak » ndz sty 06, 2013 14:11

Mam jeszcze jedno pytanie, czy podsufitka z szyberdachem z Hatchbacka 3-dzrzwiowego jest identyczna jak z Hatchbacka 5-dzrzwiowego?



Awatar użytkownika
matisim
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2647
Rejestracja: pt lip 10, 2009 00:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

Golf 3 różnica w szyberdachu elektrycznym

Post autor: matisim » ndz sty 06, 2013 18:05

podsufitka z 3d do 5d nie pasi, odwrotnie chyba można jakoś przyciąć. szyberdach był z szybą albo zamiast szyby była blacha, bierz z szybą, otwierany w dwóch pozycjach jak już zmieniasz:)



golfiak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 78
Rejestracja: czw wrz 30, 2010 14:21

Golf 3 różnica w szyberdachu elektrycznym

Post autor: golfiak » pn sty 07, 2013 10:21

A czy elektryczny szyberdach w Golfie III w Hatchbacku 3D, 5D i kombi jest taki sam? Pytam tak dla pewności.



Awatar użytkownika
Lukasz_mk2
Forum Master
Forum Master
Posty: 1300
Rejestracja: sob lut 17, 2007 16:47
Lokalizacja: Kraków

Golf 3 różnica w szyberdachu elektrycznym

Post autor: Lukasz_mk2 » pn sty 07, 2013 14:00

szyberdachy są takie same, bynajmniej jak mi padła prowadnica to kupiłem szyberdach z golfa z '97 rocznika (mój z '93) i szczerze mówiąc nie zastanawiałem się nad niczym przy jego kupnie i nie było żadnych problemów z montażem - po prostu kupiłem szyberdach z aukcji "szyberdach golf 3" - nie sprawdzając czy to golf hatchback, czy kombi, czy też vento.


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości