Montaż pasów pirotechnicznych do Golfa ze zwykłymi pasami

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Królik88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: czw kwie 05, 2007 08:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Montaż pasów pirotechnicznych do Golfa ze zwykłymi pasami

Post autor: Królik88 » śr lut 27, 2013 15:54

Kupiłem od forumowicza pasy pirotechniczne i chciałem założyć je do siebie, gdyż mój Golf ma fabryczne poduszki powietrzne, ale ma fabryczne zwykłe pasy (sprawdzałem progi i nie ma żadnego śladu mocowań ładunków ani niczego w tym stylu). Podobno każdy Golf z AIRBAGami miał je, ale okazuje się, że włoskie GTI jednak nie. :|

Próbowałem je założyć, ale przeszkadza mi blacha, do której przykręca się kołowrotek. Z uwagi na jej kształt linka napinacza opiera się o nią i nie da się sensownie przykręcić kołowrotka (tak by był prosto). Myślałem albo o przycięciu szlifierką blachy albo o jakimś dystansie. Oba rozwiązania nie są idealne. :|

Czy ktoś może walczył z takim problemem i może poradzić jak to zrobić sensownie?
Macie może fotki jak taki kołowrotek pirotechniczny oryginalnie jest zamontowany w słupku?


I pytanie dodatkowe: Napinacz mocuje się taką metalową blachą. Są na nią fabryczne miejsca czy trzeba kombinować gdzie ją przykręcić? Macie może jakieś fotki jak to leży?


Były: MK3 1.8 AAM, MK3 2.0 16V ABF, Omega B FL 2.2
Jest: Octavia 1 1.8T

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości