[MKIV] Podswietlenie wnetrza

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

ssebixx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pt sie 14, 2009 21:54
Lokalizacja: gdansk

[MKIV] Podswietlenie wnetrza

Post autor: ssebixx » śr cze 15, 2016 15:06

Witam
Troszkę czytałem ale dalej jestem zielony mam problem nie działa tak jak powinno podswietlenie wnetrza raz działa raz nie.

Czasem jak otworze centralnym drzwi zapala sie podswietlenie czasem nie i nie idzie nawet włączyc recznie w drzwiach jak i w bagażniku tez nie pali sie.
Gdy wejde do auta i ciagle otwieram pilotem auto to po jakims 30 razie sie zapali.

Brzeczyk działa normalnie.



Awatar użytkownika
Heavy20122
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: czw paź 30, 2014 17:33
Lokalizacja: Sochaczew

[MKIV] Podswietlenie wnetrza

Post autor: Heavy20122 » śr cze 15, 2016 22:25

Było to milion razy na forum, pewnie masz uszkodzony mikrostyk w zamkach. Ja też nie mam w przednich drzwiach pasażera ale dałem sobie spokój, robota nie opłacalna i za dużo rozbierania ponieważ mikrostyk ukryty jest w zamku...Często też w zamku są zimne luty, ale mi się nie chcę rozbierać boczka i zamka.. :bajer: :kac:


________________________________________________________________________________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

maciej1486
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pn wrz 07, 2009 19:52
Lokalizacja: Bydgoszcz/Nakło

[MKIV] Podswietlenie wnetrza

Post autor: maciej1486 » pt cze 17, 2016 21:08

U mnie pół roku nie działało w drzwiach pasażera, aż samo zadziałało i działa już miesiąc :D



ssebixx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pt sie 14, 2009 21:54
Lokalizacja: gdansk

[MKIV] Podswietlenie wnetrza

Post autor: ssebixx » sob cze 18, 2016 12:18

Ale u mnie jak działa to we wszystkich a jak nie działa to w zadnych drzwiach. potem nawet recznie nie mozna wlaczyc ja wejde do auta. A mikrostyk chyba odpowiada aby wlaczylo sie jak otwiera sie drzwi?? czy sie myle.



Awatar użytkownika
Heavy20122
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: czw paź 30, 2014 17:33
Lokalizacja: Sochaczew

[MKIV] Podswietlenie wnetrza

Post autor: Heavy20122 » ndz cze 19, 2016 13:33

Jeżeli tak Ci się dzieję to może bezpiecznik wymień, albo gdzieś może być przebicie, jeżeli będziesz miał taką sytuację, że nie będzie się świecić to sprawdź w tych lampkach czy dochodzi jakiekolwiek napięcie i czy to dzieje się przy włączonym silniku ?


________________________________________________________________________________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

riccardoa
Forum Master
Forum Master
Posty: 1381
Rejestracja: czw mar 22, 2012 09:50
Lokalizacja: WOT
Auto: Bora
Silnik: ARL

[MKIV] Podswietlenie wnetrza

Post autor: riccardoa » ndz cze 19, 2016 16:32

Heavy20122 pisze:Jeżeli tak Ci się dzieję to może bezpiecznik wymień,
Jakby bezpiecznik był spalony,to by mu w ogóle nie działało,a nie działało kiedy chce.



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5935
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

[MKIV] Podswietlenie wnetrza

Post autor: grg474 » ndz cze 19, 2016 18:01

ssebixx, wystarczy podmienić moduł komfortu i będziesz wiedział, czy to jego przyczyna


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

Awatar użytkownika
Heavy20122
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: czw paź 30, 2014 17:33
Lokalizacja: Sochaczew

Re: [MKIV] Podswietlenie wnetrza

Post autor: Heavy20122 » ndz cze 19, 2016 21:27

riccardoa pisze:
Heavy20122 pisze:Jeżeli tak Ci się dzieję to może bezpiecznik wymień,
Jakby bezpiecznik był spalony,to by mu w ogóle nie działało,a nie działało kiedy chce.
Miałem taki przypadek, że to właśnie bezpiecznik był winien całej afery i nie był spalony tylko wadliwie zrobiony.. :bajer:


________________________________________________________________________________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

ssebixx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pt sie 14, 2009 21:54
Lokalizacja: gdansk

Re: [MKIV] Podswietlenie wnetrza

Post autor: ssebixx » pn cze 20, 2016 22:13

Sprawdze z tym bezpiecznikiem bo jakis czas temu wymieniałem zarówke w bagazniku i dalo zwarcie wiec poszedł bezpiecznik i wymieniłem bezpiecznik na nowy który kupiłem chyba z 9 lat temu, wiec moze faktycznie ma winę.

Wymieniałem tez przednia lampkę moze też ona ma coś winę bo jak czasem wlacze ta pojedyncza lampke to zarówka na poczatku mruga ze 3 razy tak jak by cos nie stykało.



Awatar użytkownika
Heavy20122
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: czw paź 30, 2014 17:33
Lokalizacja: Sochaczew

[MKIV] Podswietlenie wnetrza

Post autor: Heavy20122 » wt cze 21, 2016 19:46

Sprawdź i napisz, jeżeli nadal będzie coś nie tak daj znać to będziemy myśleć :pub: Z tego co mi wiadomo bezpiecznik od oświetlenia wnętrza jest 10A bezpiecznik nr 14, a bezpiecznik od oświetlenia bagażnika 15A nr 38.. :bigok:


________________________________________________________________________________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości