WOJ. WIELKOPOLSKIE

Adresy sklepów motoryzacyjnych, polecanych warszatatów oraz serwisów i wszystko na tematy pokrewne.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

WOJ. WIELKOPOLSKIE

Post autor: jaszczur » ndz sie 01, 2010 21:43

ZAKŁAD WULKANIZACYJNY

OSIEK n/NOT
ul.PODGÓRNA 4

SPRZEDAŻ OPON NOWYCH I UŻYWANYCH SERWIS KLIMATYZACJI.

tel. 605 852 116

ELEKTROMECHANIKA POJAZDOWA

Paweł Guźniczak
ul. Obornicka 92
Suchy Las
tel.: 8125-594

AUTO_ELEKTRYK
Ul.J.Suszki 3
60-681 Poznan
506-08-09-09


TANIO i FACHOWO

przedaż różnych części do samochdów markVolkswagen [Passat, Jeta, Golf i inne] . W ofercie 30000 różnych części polecamy min. zderzaki, lampy, maski, drzwi, atrapy, błotniki i inne. Faktury Vat na życzenie, prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Zapraszamy
Prosze pisać bezpośrednio na maile nie zostawiać wiadomości na forum
Kontakt:
mail: sklep@poczta.rabit.pl
mail: rabit@rabit
Tel. (061)814-39-48
http://www.rabit.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
gg: 5548775

HURT-DETAL OPONY UŻYWANE Z ZAGRANICY!!! TANIO!!!
PRAKTYCZNIE KAŻDY ROZMIAR I KAŻDY RODZAJ!!!

RYCHTAL 63-630
ul.AKACJOWA 10
0695816167 / 0609238644 / 0627816167 / 0663316641
gg: 3377996

TAKŻE WYSYŁKA!!! :bajer:

Regeneracja i naprawa wtryskow
OKRĘT
ul. Karpinskiego (rownolegla do Jackowskiego)
64-100 Leszno

Skalmot. Bosch serwis, diesel serwis. Serwis samochodowy. mgr inż. Chojka A.

0 62 762 13 24
63-460 Skalmierzyce, Ostrowska 86a
pow.ostrowski, woj. wielkopolskie

skalmot@bosh-service.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 8-16
sobota: 8-14

a to strona: http://www.skalmot.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

Polecam sklep z częściami:
MTM-CAR
ul. Łużycka 72(naprzeciw os.Łokietka)
tel. 0 61 822 05 47

godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 10-18
sobota: 10-14

MECHANIKA POJAZDOWA
MICHAł DODOT
UL. WAńSKEIGO 18
BUKóWIEC GóRNY

POSIADAM TEż CZęśCI ( RóżNE - DZWOń! AKURAT MOżE MAM TO )

609-788-782 :helm:

Części samochodowe oraz akcesoria - sklep internetowy.

Polecam sklep Auto Fabryka - szeroki wybór części do wielu marek aut oraz akcesoriów np. do przyczepek.
Telefon: 0 504 980 521
Link do strony firmowej: http://www.auto-fabryka.pl" onclick="window.open(this.href);return false;


"Auto-Elektromechanika" Zieliński Sławomir

Kontakt
Poznań, ul. Burysława 3 a, tel. 061 8209277


Niezależny serwis SKODA
Jóźwiak S.C.

ul Obornicka 122, 62-002 Suchy Las
tel. 61 892 60 60
e-mail: serwis.skoda@wp.pl

Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne
Naprawy bieżące
Diagnostyka komp.
Naprawy blacharsko-lakiernicze itd. itp.

Naprawdę polecam!!!!! Fachowo, szybko i uczciwie !!!

PS. Naprawiają całą grupę VW.



Awatar użytkownika
mateusz889
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: czw sty 21, 2010 18:13
Lokalizacja: raclawice

WOJ. WIELKOPOLSKIE

Post autor: mateusz889 » czw sty 20, 2011 17:32

Regeneracja Gaźników
RenGaz
Jacek Mendera
ul. Łódzka 205, tel (0-62)7670356
62-800 Kalisz

Firma godna polecenia, regenerowałem tam gaźnik, naprawde dobry kontakt telefoniczny. Polecam!!!



wielblad2
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 903
Rejestracja: czw sty 10, 2008 12:13
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

WOJ. WIELKOPOLSKIE

Post autor: wielblad2 » wt sty 25, 2011 23:09

Dla tych którzy cenią rzetelność i uczciwość a także swój cenny czas polecam warsztat p.Mariusz Bućko" MARIUSZ75" w Opalenicy ul leśna 6. po uprzednim ustaleniu terminu najlepiej na PW w forum,sam korzystam i nigdy nie zawiódł zwłaszcza forumowiczów.


pozdro dieselek. Golf zawsze i wszędzie.Golf był,jest i będzie.

Marty11
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob kwie 21, 2012 10:29

Re: WOJ. WIELKOPOLSKIE

Post autor: Marty11 » sob kwie 21, 2012 13:18

Witam.Chcę opisać Wam "przygodę" jaka spotkała mnie w ASO Wąsowicz w Poznaniu przy ulicy Sławińskiej 36(Gorzowska 16).Pan Wąsowicz serwisował Golfa IV 1.6 mojej żony przez około pięć lat,nigdy nie szczędziliśmy na wymienianych częściach ale też i niespecjalnie przyglądaliśmy się temu co w aucie jest robione.Uznaliśmy po prostu,że autko jest w dobrych,uczciwych rękach.Żona polecała innym ten warsztat i kilka samochodów z naszej rodziny również było tam serwisowane.
Niedawno w Golfie zerwał się pasek rozrządu.Po 60.000 km.Uznając,że to za krótki przebieg dla paska(dobrego paska) skontaktowaliśmy się z ASO Wąsowicz.Początkowo właściciel twierdził,że nigdy nie wymieniał rozrządu w tym aucie.Po okazaniu faktur i wpisów w książce nastąpiła zmiana frontu: widocznie to jego ojciec wymieniał ten pasek i dał jakiś słaby.Co prawda on nie odpowiada za błędy ojca ale...szanuje klientów i proponuje,że on wyremontuje silnik a my płacimy tylko za wymianę rozrządu.Zgodziłem się.
Po dwóch dniach odbieram telefon: musimy jeszcze dopłacić 400zł do remontu bo w aucie był zamontowany gaz a to ma wpływ na żywotność paska.Pomimo,że nie zgadzam się z tą opinią w końcu powiedziałem ok.Spytałem tylko,dlaczego nie wspomniał o tym podczas rutynowego,corocznego przeglądu.Cóż...pieniążki płynęły to klient był cacy...
Po skończeniu prac żona pojechała odebrać auto i uwaga... koszt naprawy 2700,- minus łaskawie rabat 700,- jeśli nie weźmiemy faktury ani paragonu :) Czyli wychodzi 2000,- Zadzwoniłem do nich bo już się miarka przebrała.Pytam co ile kosztuje:wymiana rozrządu 500,- / wspomniana dopłata do remontu głowicy 400,- / komplet rozrządu(Gates) z pompą 1100,- Sprawdziłem,że w najdroższym poznańskim serwisie ASO Volkswagen wymiana rozrządu wyniosłaby 150,- mniej(uwzględniając w tym wszystkie oryginalne,volkswagenowskie części).Dla mnie to jest jakaś kpina.Na to wszystko żona dostała jakiś świstek z listą wymienionych części i wykonanych prac,na którym WYMOGŁA podbicie pieczątką "zapłacono gotówką".Pan Filip Wąsowicz odmówił wydania faktury oraz zużytych części,które zdemontował z samochodu.Na pewno tak tej sprawy nie zostawię.Z pozytywów: na tym świstku jest dopisek o gwarancji na 120.000km,też wywalczony :)
A jako smaczek dodam tylko,że dumnie brzmiące ASO Wąsowicz... nie jest żadnym ASO.Przynajmniej nie w przypadku Volkswagena.Na pytanie żony dlaczego pieczątki wbijane przez ich firmę do książki serwisowej,mają tylko logo Volkswagen bez numeru licencji,Pan Wąsowicz odpowiedział,że oni ASO mają tylko na lakier Citroena :) Czyli rozumiem,że reszta to po prostu ściema... Tymczasem właściciel w rozmowach z moją żoną wprost nazywał konkurencyjne,autoryzowane serwisy złodziejami.Ciekawe,prawda ?
NIE POLECAM !!!



mpilar5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pn sty 17, 2011 17:03
Lokalizacja: Murowana Goślina k. Poznań

WOJ. WIELKOPOLSKIE

Post autor: mpilar5 » pt cze 29, 2012 13:24

Witam, czytając post od Marty11, stwierdziłem, że chyba warto również opisać mój przypadek. Posiadam golfa drugiej generacji od lipca 2010 roku, jestem stosunkowo młodym kierowcą wiec można powiedzieć że moja wiedza na temat tych samochodów była nikła. Ale do sedna.. znalazłem mechanika poza Poznaniem w drodze na Murowaną Goślinę, dokładnie rzecz biorąc za Koziegłowami i za wjazdem do Oczyszczalni, jadąc z Poznania po lewej stronie -ulica Gdyńska ale dokładnego numeru nie pamiętam. Wybrałem tego mechanika ponieważ na nieco zniszczonym szyldzie reklamowym jest napisane: "VW GOLF PASSAT CZĘŚCI NOWE I UŻYWANE" kierując się tym, że szyld jest stary, warsztat nie posiada nowoczesnego designu stwierdziłem, iż pewnie prowadzi go Doświadczony mechanik który zna się na VW. Serwisując go w miarę systematycznie (sprawdzając wszystkie części) czy działają miałem można powiedzieć zaufanie do tego mechanika, mówił że coś jest źle, trzeba to wymienić, proponuje i wymienia - po prostu bajer! Niestety przyszedł koniec roku 2011 gdzie spotkała mnie stłuczka (uszkodzony grill, lampa, kierunkowskaz, błotnik i lewy bok) niby nic ciężkiego, korzystając z wizyty u mechanika poprosiłem również o naprawę gaźnika z którym miałem niemałe problemy -dodawał sam gazu. Oddając go na koniec roku-po wcześniejszym umówieniu się, miałem nadzieję że odbiorę go po 2 tygodniach maximum (mechanik ten nie miał nigdy zbyt wiele aut na stanie). Dzwoniąc co jakiś czas zbywał mnie, mówiąc że nie ma gaźnika odpowiedniego i cały czas szuka, trwało to dobre 2 tygodnie w końcu po swoich próbach załatwiłem odpowiedni dostarczyłem go do Mechanika. Czekając KOLEJNY miesiąc w końcu dostałem telefon że samochód jest do odbioru. Pojechałem.. i W skrócie co zobaczyłem: grill wymieniony na używany ze światłami przeciwmgłowymi (pęknięty w jednym miejscu) kierunkowskaz ok, zderzak ten sam który był tylko powiedzmy że został "wyprostowany", błotnik wymieniony, natomiast gaźnik hałasował tak jak hałasował. Mechanik powiedział, iż nic więcej nie da się z tym zrobić, po prostu samochód jest już stary, kiedy miało dojść do płacenia (zażyczył sobie 500zł co już było przesadą!) zauważyłem za drzwiami od pasażera wgniecenie na którym już zaczęła wychodzić ruda. Na pytanie co się stało Mechanik odpowiedział że oczywiście nie ma pojęcia, nikt nim nie jeździł i wg. Po powiedzeniu mu że samochód trzymany jest na działce ogrodzonej płotem, przyznał się i przeprosił.. w końcu dostał 100zł za wszystko ale to i tak zbyt wiele za to co zrobił. samo malowanie elementu uszkodzonego pochłonęłoby trochę kasy. Po wszystkim udałem się do innego mechanika który uświadomił mnie, że gaźnik który został zamontowany został potraktowany dosyć poważnie sylikonem i praktycznie się nie nadaje.

JEDNYM SŁOWEM NIE POLECAM!



Qpon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt sty 04, 2013 16:56

WOJ. WIELKOPOLSKIE

Post autor: Qpon » sob sty 12, 2013 17:46

Auto Serwis Idzikowscy w Kruszewie.
Fachowiec, serwisuje naszego Passka B5 1.9 tdi 90KM i Golfa mk5 1.9 105KM - robi fachowo, ceny w miare w porządku i nigdy przez długi czas nie odwalił żadnej fuszerki.

Leśna 14 - Kruszewo
tel.672839262



Awatar użytkownika
DługiBadyl
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: ndz lut 28, 2010 22:10
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

WOJ. WIELKOPOLSKIE

Post autor: DługiBadyl » śr lut 27, 2013 00:04

http://www.pierburg.org/" onclick="window.open(this.href);return false;
polecam. Pan z poznania kiedy oddałem mu golfa 1.6 ez automat gaźnik był w rozsypce a teraz jest super. drogo ale mimo to polecam.



hs89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr sty 26, 2011 00:17

Re: WOJ. WIELKOPOLSKIE

Post autor: hs89 » pn sty 27, 2014 22:42

Niestety napisze jaki warsztatów nie polecam.

Inter Service, Poznań, Krzyżowa 18 (wilda)
Krótko, strasznie drogo !! Za popsuty przełącznik odcięcia paliwa, który montowałem za 50 zł, warsztat za wycięcie go skasował 123 zł, za wycięcie kabli z pstryczkiem i połączenie kabli układu paliwowego.



maks123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn wrz 29, 2014 12:46

Re: WOJ. WIELKOPOLSKIE

Post autor: maks123 » pn wrz 29, 2014 13:08

Polecam Wam serwis samochodowy na jugosłowiańskiej 56 na so. Kopernika. Oprócz dobrych mechaników znajduje się tam duży sklep z częściami. Warto odwiedzić stronę i poczytać o usługach salonu Feu Vert http://www.feuvert.pl/



ODPOWIEDZ

Wróć do „Części i serwisy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości