Rozrusznik do mk2 2 1.8 GTI silnik PF

Adresy sklepów motoryzacyjnych, polecanych warszatatów oraz serwisów i wszystko na tematy pokrewne.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

matGTI
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 74
Rejestracja: wt sty 05, 2016 23:19

Rozrusznik do mk2 2 1.8 GTI silnik PF

Post autor: matGTI » wt sty 26, 2016 21:24

Witam.

Opłaca się kupować nowy,czy jakaś używka lepiej ? Mój był 2krotnie na regeneracji i dalej lipa, więc postawiłem by kupić nowy.
Potrzebuje nr części (z mojego samą rdze idzie szczytać), albo najlepiej jakieś linki i wasze pinie jaki kupić. ]
Czy coś tego typu http://allegro.pl/rozrusznik-vw-golf-2- ... 97314.html" onclick="window.open(this.href);return false; , http://allegro.pl/rozrusznik-vw-golf-pa ... 97349.html" onclick="window.open(this.href);return false; było by ok ?
Dzięki za pomoc.



Awatar użytkownika
muody
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 963
Rejestracja: czw lis 05, 2009 17:39
Lokalizacja: Łódź

Rozrusznik do mk2 2 1.8 GTI silnik PF

Post autor: muody » ndz kwie 10, 2016 18:13

Kupuj używkę i daj do regeneracji - swoją drogą, to ktoś strasznie dał :ass: skoro rozleciał się po drugiej regeneracji. Albo zostaw ten co masz i znajdź inny zakład, który bawi się w regenerację rozruszników. Bo przepłacanie za "fabrycznie regenerowany" (cokolwiek to znaczy, to i tak nie rozumiem) nie ma sensu. Przykładowo regeneracja rozrusznika kosztuje 70 zł (przynajmniej w Łodzi) :bajer:


OPEL - Ohne Power Ewig Letzter

Awatar użytkownika
mufla16
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: sob maja 14, 2016 18:34

Rozrusznik do mk2 2 1.8 GTI silnik PF

Post autor: mufla16 » wt cze 28, 2016 21:43

jak jest zregenerowany odpowiednio to jest lepszy niż chinol, należy też wymienić tulejkę w bloku. :-)



FilipGDY
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: wt kwie 12, 2016 22:54

Rozrusznik do mk2 2 1.8 GTI silnik PF

Post autor: FilipGDY » śr cze 29, 2016 10:12

Jak dwa razy był w regeneracji to warto by pomyśleć czy to nie co innego :D Kolega mufla dla słusznie wspomniał o tulejce, mało kto o tym pamięta, a potrafi to skutecznie zablokować rozrusznik.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Części i serwisy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości