Swap, od podstaw, czarno na białym

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

mekosx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 30, 2015 15:04

Swap, od podstaw, czarno na białym

Post autor: mekosx » pn mar 30, 2015 15:51

Witam, kieruje sie do Was z zapytaniem, jaki się opłaca, jaki kupić, jak zrobić i wgl. Wiem, że najłatwiej, oraz najszybciej jest kupić kompletny silnik, za razem. W sensie cały swap, żeby samemu nie kompletować, zresztą mechanik ze mnie żaden, znajomych, którzy wykonaliby robote oczywiście mam, ale osobiście się na tym za bardzo nie znam. To też od początku, posiadam golfa 3, 5 drzwiowego z silnikiem 1.6 i chciałbym wsadzić w niego coś lepszego, coś, to znaczy że nie chciałbym zbankrutować, ale też chciałbym aby miało powiedzmy te minimum 200km, czytałem gdzieś, że uturbienie jest bardzo kosztowne, więc pozostanę chyba przy planach zwykłego swapa, wiecie może i macie jakiś konkretny silniczek czy nawet aukcje gdzie dostanę takiego swapa? Co i jak, co się opłata, tutaj też byście mogli się wypowiedzieć, interesowałoby mnie tak jak mówię, ok 200km, a nie mogę znaleźć, czy raczej nie wiem jak szukać czegoś fajnego właśnie do golfa..
Prosilbym o male porady, oraz pewnie w rozmowie przypomni mi się kilka wątków, które chciałem poruszyć, to też coś dodam :)
Z góry dziękuję i pozdrawiam ;)



bugalon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2361
Rejestracja: czw paź 14, 2004 14:41
Lokalizacja: Bydgoszcz, ewentualnie Olsztyn
Kontakt:

Swap, od podstaw, czarno na białym

Post autor: bugalon » pn mar 30, 2015 22:40

Słuchaj, tematów taki jak Twoj byly juz dziesiątki, dlaczego nie czytasz archiwum tylko zakladasz kolejny taki sam temat ?


Pozdrawiam
Bugalon

Mk2 syncro 1.8 16V T - GT2871R - składa sie :)
Mk3 Variant TDI 1.9 AFN na pokladzie

Awatar użytkownika
RasPL
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2554
Rejestracja: wt paź 02, 2007 11:39
Lokalizacja: ST
Kontakt:

Swap, od podstaw, czarno na białym

Post autor: RasPL » sob kwie 18, 2015 20:52

Trzeba tak jak 90% ludzi kupić 1.8T 180KM i wsadzić i się bujać. :helm:


mk2 gti 2.0 16Vsc 4Motion viewtopic.php?f=160&t=252428" onclick="window.open(this.href);return false;
Just like It https://www.facebook.com/VW-Golf-Mk2-GT ... 101982262/" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości