Czym skleic grill???

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
bunio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: wt sty 25, 2005 11:51
Lokalizacja: Trzcianka
Kontakt:

Post autor: bunio » wt lut 01, 2005 00:45

Ja sam lutowałem plasyk..tak zeby bylo w miare gladko,a co sie niedalo wqyciagnac zaszpachlowalem ,potem psiklem czarnym matem w spreyu i 3ma do dzis i jest cacy,zero sladu laczenia.. :helm: pozdro



syntetyk

Post autor: syntetyk » śr lut 02, 2005 01:10

bunio pisze:Ja sam lutowałem plasyk..tak zeby bylo w miare gladko,a co sie niedalo wqyciagnac zaszpachlowalem ,potem psiklem czarnym matem w spreyu i 3ma do dzis i jest cacy,zero sladu laczenia.. :helm: pozdro
Ja podobnie jak kolega, zgrzalem lutownica, pozniej od spodu cienkie paski zywicy ( dla dodatkowego wzmocnienia ), na sam koniec szpachla i czarny mat - trzyma do dzis, tylko nadal pozostaje problem z metalowo listwa pod grilem, ktora ma wyciecie na znaczek. Niestety tu raczej bez zaspawania sie nie obejdzie :/



Awatar użytkownika
briano
Kozak
Kozak
Posty: 770
Rejestracja: wt gru 28, 2004 14:47
Lokalizacja: Podlaskie
Kontakt:

Post autor: briano » czw lut 03, 2005 11:30

bunio pisze:Ja sam lutowałem plasyk..tak zeby bylo w miare gladko,a co sie niedalo wqyciagnac zaszpachlowalem ,potem psiklem czarnym matem w spreyu i 3ma do dzis i jest cacy,zero sladu laczenia.. :helm: pozdro
To też całkiem niezły plan :chytry:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości