Rozbawili mnie dzisiaj na BP :)

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » śr sty 26, 2005 20:19

dla mnie najlepsze palifko to na shelu nawet pachnie ladniej :) a jak chce sie porajdowac to v power + testowane u szwagra na renowce megance sport przyrost mocy zauwazalny nawet bardzo ale napeno nie 15% heheheheh zreszta przyrost mocy a dynamika to 2 rozne sprawy



Awatar użytkownika
paolo
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 507
Rejestracja: śr sie 25, 2004 23:20
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Kontakt:

Post autor: paolo » czw sty 27, 2005 00:10

jesli jest ewentualny przyrost mocy to minimalny i tylko przy maxymalnych obrotach. Masz racje tankujac benzynke na nie markowych stacjach paliwo smierdzi rozpuchem lub czyms blizej nie zidentyfikowanym :) a na BP dla mnie paliwko pachnie :grin:



Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » pt sty 28, 2005 12:29

w polsce chyba ciezko znalesc stacje gdzie nie kombinuja moim zdaniem jest to sprawa indywidualna
jesli ktos ma dojscie do sportu zuzlowego to polecam zakrecic sie w sprawie bezynki :) lotnicze 1:1 z zwykla tez pieknie chodzi a sporo tansze ja place 2zl za litr



dukem
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 687
Rejestracja: wt lis 30, 2004 14:46

Post autor: dukem » czw lut 03, 2005 00:24

Pytanie tylko czy nie odbije Ci sie to na silniku...bo to roznie z tym moze byc...V-power tez podobno za czesto uzywany nie jest najlepszy dla silnika...



Awatar użytkownika
briano
Kozak
Kozak
Posty: 770
Rejestracja: wt gru 28, 2004 14:47
Lokalizacja: Podlaskie
Kontakt:

Re: Rozbawili mnie dzisiaj na BP :)

Post autor: briano » czw lut 03, 2005 11:34

Taaa a wiecie co jest najgorsze?? Że większość z tych pracowników wie dokładnie co trzeba zrobić z autem aby moc podniosła się o te pare procent ale i tak ich wyszkolili że muszą tak mówić czy chcą , czy nie :grrr:



dukem
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 687
Rejestracja: wt lis 30, 2004 14:46

Post autor: dukem » czw lut 03, 2005 13:50

Nasz klient nasz pan...a w tym wypadku: szef wymaga to mowisz glupoty...ci ludzie naprawde nic na to nie poradza a wiekszosc ich nie wierzy w to co mowi...



Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » czw lut 03, 2005 14:12

czy te bezynki sie odbijaja na silniq ?? a jezdzic na rozpuszczalniku i innym syfie sie nie boisz ?? ;)



dukem
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 687
Rejestracja: wt lis 30, 2004 14:46

Post autor: dukem » czw lut 03, 2005 14:26

To znaczy wiesz...ja tankuje tylko na firmowych stacjach i mam nadzieje ze oni nie mieszaja za duzo...wiadomo ze rozpuszczalnik albo inny syf nie jest zdrowy ale hipotetycznie jakby paliwo bylo czyste to zakladam ze jest ono lepsze dla silnika niz taki V-Power z wyzsza liczba oktanowa...
Nie mowie oczywiscie o tym ze ktos sobie wleje takie paliwko raz na jakis czas zeby poszalec ale przy ciaglej jezdzie moze juz byc roznie...
Zastanawia mnie tylko jeszcze jedna sprawa czym te cuda na BP rożnią się od normalnych- bo jezeli tylko brakiem domieszek i biopaliw to uwazam ze warto pojezdzic na czyms takim ale wcale nie ze wzgledu na "cudowny" przyrost mocy...



Awatar użytkownika
adas3003
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 15:26
Lokalizacja: SIEMIANOWICE SLASKIE
Kontakt:

paliwo

Post autor: adas3003 » czw lut 03, 2005 20:41

witam ja mam swoje zdanie co do stacji BP raz tankowalem gaz,a raz benzyne oczywiscie na innych stacjach,i efekt byl taki ze ledwo dojechalem do domu.na drugi dzien jakos zapalilem autko na tych wynalazkach z BP wypalilem caly gaz i benzyne,zatankowalem na ORLENIE i autko chodzilo normalnie,niewiem co oni tam leja ale omijam stacje BP z daleka



sutores
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 17:14

Post autor: sutores » czw lut 03, 2005 21:18

mowicie ze na stacjach pracownicy naciagaja do zakupu "super paliw"
najbardziej dobija mnie reklama w radiu czesto w radio fon leci,głosu uzyczył taki koles co na polsacie prowadzi lub prowadzil program motoryzacyjny taki niski w okularach nie pamietam jak sie nazywa ale do rzeczy promuje paliwo z shella v-power racing i przytacza list goscia ktory ma malucha:-v-power racing to bardzo dobre paliwo,bardzo milo zostawiac z tyłu duzo wieksze maszyny
przegiecie heeeehehehe maluch i 100 koni z samego paliwa!!!!!!



sutores
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 17:14

Post autor: sutores » czw lut 03, 2005 21:32

w sumie to w roznych rejonach Polski moze w roznych radiach leciec ta reklama



Awatar użytkownika
paolo
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 507
Rejestracja: śr sie 25, 2004 23:20
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Kontakt:

Post autor: paolo » czw lut 03, 2005 21:53

tak mnie tez rozwalila ta reklama o maluszku :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: taki powazny i szanowany redaktor mowi takie glupoty...nie zle musial dostac $ za ta reklamowke :grin: a ten pan nazywa sie Wlodek Zientarski.



dukem
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 687
Rejestracja: wt lis 30, 2004 14:46

Post autor: dukem » czw lut 03, 2005 22:47

Hmm...szukam Twardziela w maluchu (z seryjnym silnikiem) ktory na V-Powerze mnie zostawi z tylu...mimo ze jezdze dieslem... :satan:



Awatar użytkownika
paolo
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 507
Rejestracja: śr sie 25, 2004 23:20
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Kontakt:

Post autor: paolo » czw lut 03, 2005 22:55

ciekawe jak zachowuje sie malczak na V powerze jak do 95 leja uszlachetniacze zeby im gniazd zaworowych nie powypalalo :green_fuck:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości