g-lader na turbo w g60

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Apsik
Powered by G60
Powered by G60
Posty: 1279
Rejestracja: wt paź 05, 2004 15:30
Lokalizacja: just behind you
Kontakt:

Post autor: Apsik » czw lut 17, 2005 01:08

Ja bym G60 na nic w swiecie nie zamienil - kultowa sprawa i trza o to dbac!!! a nie jakies turbo zakladac i sie martwic ustawieniami - raz zregenerujesz dobrze i po sprawie - ale trza dbac o kompresorek i tyle http://vwgolf.pl/forum/viewtopic.php?t=7551 ja swojego kupilem nieznajac stanu sprezarki i oddalem Bartezowi do regeneracji i jestem zadowolony ( u mnie G60 bylo dead- wirnik sie posypal i Bartez zalatwil mi G60 jak nowe ::D za 2700 - ale bylo warto !!!!!!!!!!!!!!!!!!) Kto potrzebuje wiecej dowodow - odsylam do GTO - bylem u niego moja furka i on widzial :) efekt
Pozatym raz zrobione + odpowiednie dbanie o stan = satysfakcja i dlugie uzytkowanie
Pozdrawiam.
PS. G60 laduje standardowo 0.8 bara (gdzies na niemieckiej stronie znalazlem wykres z hamowni G60 i tam kolesiowi ladowalo az 1,2 ale mial przerobke RS i najmniejsze kolko - czyli katowanie kompresora :( - nie polecam)


It doesn't mater what U have - YOU can always tune it!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości