wloty powietrza

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
k3fir
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2058
Rejestracja: pt paź 08, 2004 22:24
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: k3fir » czw mar 10, 2005 00:43

Pieter pisze:
dragonB2 pisze:mnie sie tam zaden nie podoba wole oreginalna maske :bigok:
Najlepsza jest orginalna maska i nie ma sensu zakładać dodatkowych wlotow chyba ze silnik tego wymaga.

[ Dodano: Sro Mar 09, 2005 23:13 ]
Jeśli chcesz zeby fajnie wygladało to mozesz cos takiego zrobic jak na zdjęciu (wlot na nadkolu) :D :dol:
jaaaaaa cie jaki kolorek zaj...... :helm: taki chcial bym miec u siebie bo na wiosne malowac bede calego :okej:



Pieter

Post autor: Pieter » czw mar 10, 2005 00:46

k3fir pisze:jaaaaaa cie jaki kolorek zaj...... taki chcial bym miec u siebie bo na wiosne malowac bede calego
Jak pomalujesz takim samym kolorem to czekam na fotki :D wogole caly golfik jest piekny :D



Awatar użytkownika
okoG60
Powered by G60
Powered by G60
Posty: 593
Rejestracja: wt sty 04, 2005 13:00
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: okoG60 » czw mar 10, 2005 01:03

Apsik pisze:okoG60 - no ty to masz wogoe inny IC niz ja i dlatego Tobie wlot by sie przydal !!!

ja mam tak dlatego że mam klime i nie ma miejsca z przodu na trzecią chłodnice :grin:



Awatar użytkownika
k3fir
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2058
Rejestracja: pt paź 08, 2004 22:24
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: k3fir » czw mar 10, 2005 01:12

Pieter pisze:Jak pomalujesz takim samym kolorem to czekam na fotki wogole caly golfik jest piekny
tylko jakis numerek tej farby by sie przydal, lub jakis podobny kameleon cos z niebieskim :) lub sam niebieski jakis ladny kolor



Awatar użytkownika
Apsik
Powered by G60
Powered by G60
Posty: 1279
Rejestracja: wt paź 05, 2004 15:30
Lokalizacja: just behind you
Kontakt:

Post autor: Apsik » czw mar 10, 2005 04:17

okoG60 pisze:
Apsik pisze:okoG60 - no ty to masz wogoe inny IC niz ja i dlatego Tobie wlot by sie przydal !!!

ja mam tak dlatego że mam klime i nie ma miejsca z przodu na trzecią chłodnice :grin:
Ja szukam teraz IC ale z MK2 G60 bez klimy :) jakbys mial namiar ;) bo miejsce mam - moj MK2 niema klimy i zadnych wlotow nie musze planowac ;)
pozdro


It doesn't mater what U have - YOU can always tune it!

thomus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: wt mar 08, 2005 08:42
Lokalizacja: NOS (pow.ostródzki)
Kontakt:

Post autor: thomus » czw mar 10, 2005 13:40

ruseq pisze:to ja sie podepne :] czy jest mozliwosc zrobienia takiego wlotu ala T44 niemajac blotnika od t4 gdzie takie cos kupic ??????
Czy ktoś wie czy jest to możliwe (żeby dobrze wyglądało) bez wspawania woltu od T4 wykonanie takiego wlotu??



Awatar użytkownika
AEM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 282
Rejestracja: pn lis 01, 2004 19:16
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Post autor: AEM » czw mar 10, 2005 14:00

bez wspawania jak chcesz wstawić? Przecież wycinasz w błotniku otwór i w niego wspawujesz odcięty kawałek z kratką, później szlif i lakier.


Jak jadę to nie piję - za dużo się rozlewa!

MaLiBU
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 549
Rejestracja: czw gru 16, 2004 22:56
Lokalizacja: W-wa/Radom
Kontakt:

Post autor: MaLiBU » czw mar 10, 2005 14:09

:hmm: o widze ze kolega zamrazarke ma u siebie :hmm: w 1.6TDinterculer chlodnica jest dokladnie w tym miejscu i jakos jest OK, lepiej zainwestuj w mniejsze kolko do G IMHO... duzo Ci taki wlot raczej nie poprawi IMHO


[b][color=blue]Volkswagen Klub Polska #107[/color][/b][b] | Frakcja Member | VW Silesia Club[/b]
[b][color=czerwony][url]http://www.majoVWka.pl/[/url][/color][/b]
[img]http://malibu.vwgolf.pl/malibu4.jpg[/img]

thomus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: wt mar 08, 2005 08:42
Lokalizacja: NOS (pow.ostródzki)
Kontakt:

Post autor: thomus » czw mar 10, 2005 15:11

no tak AEM ale jestem Ciekaw czy nie ma innego spsobu bo widywałem fotki golfinek z wlotami, których kształt nie był podobny do T4 czy sprintera.... więc pomyslałem, że może jest jakiś sposób na wycięcie ich:)) bo tak się składa że muszę robić prawy błotnik więc przy okazji wlocik by można wrzucić...



Awatar użytkownika
AEM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 282
Rejestracja: pn lis 01, 2004 19:16
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Post autor: AEM » czw mar 10, 2005 15:16

ciąć i tak musisz! A jaki wlot wkomponujesz to już twój wybór. Bez cięcia, spawania, szlifowania i lakieru w żadnym przypadku się nie obejdzie. No chyba że chcesz dostać się na pierwszą stronę wiejskiego tuningu. Nie kobinuj z innym spsobem mocowania gdyż kicha wyjdzie.


Jak jadę to nie piję - za dużo się rozlewa!

thomus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: wt mar 08, 2005 08:42
Lokalizacja: NOS (pow.ostródzki)
Kontakt:

Post autor: thomus » czw mar 10, 2005 15:26

To że ciąć, szlifować i lakierować trzeba to zrozumiałe... zastanawiałem się czy jakieś sprawne ręce nie wycięły by ładego wlotu np. fleksem?? i później ładnie wykończyły... Oczywiście wiejski tuning odpada;))



Awatar użytkownika
KATO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 362
Rejestracja: sob lis 13, 2004 02:46
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Post autor: KATO » czw mar 10, 2005 15:45

now własnie mam taka sama sytuacje jak ty thomus :bigok: i sie zastanawiam nad wycieciem takiego wlotu ala t4 niechce tam nic wspawywac ani szpachlowac bo wiadomo jak to jest z tym :grrr: .wiec prosze o opinie czy juz tak ktos robił jak to wychodzi i czy ciezko jest takie cosik zrobic :foch:


2001-2006 GTI WOLFSBURG EDITION http://www.vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=1672
2006- A6 AVANT 2.5 TDI AEL KREMOWA SKÓRA KLIMATRONIC VOLL WYPAS

thomus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: wt mar 08, 2005 08:42
Lokalizacja: NOS (pow.ostródzki)
Kontakt:

Post autor: thomus » czw mar 10, 2005 16:02

wiesz KATO widziałem taki zrobiony wlocik co na 100% nie był od seryjnego autka więc chyba można ale widzę, że chyba nikt na tym forum poza wspawaniem orginalnego nie próbował takich zabiegów. Pech chce, że nie mogę odnaleźć tej fotki z tym wlotem:((



Awatar użytkownika
mosak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 134
Rejestracja: ndz lis 21, 2004 23:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: mosak » czw mar 10, 2005 19:27

k3fir pisze:
Pieter pisze:Jak pomalujesz takim samym kolorem to czekam na fotki wogole caly golfik jest piekny
tylko jakis numerek tej farby by sie przydal, lub jakis podobny kameleon cos z niebieskim :) lub sam niebieski jakis ladny kolor
pomysl super i kolor tez tylko nie sadze zeby bylo Cie stac na ten lakier (bez obrazy) bo 0,5 litra kosztuje 5 tys zlotych do tego robote podklad i inne a 0,5 litra styka na starego garba:P


SWAP'y i wszystkie części do VW Audi Seat Skoda.
https://facebook.com/GTiParts" onclick="window.open(this.href);return false;

Kontakt:
88 999 2 777
514 93 92 93

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości