silnik AAM w golfia 3 1.8, co dokladniej to oznacza AAM

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
golfiacz1.8
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 104
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 18:39
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

silnik AAM w golfia 3 1.8, co dokladniej to oznacza AAM

Post autor: golfiacz1.8 » wt kwie 12, 2005 16:15

Witam, chcialbym sie wiecej dowiedziec o moim silniku a wiem ze ma oznaczenie AAM i wiem tylko tyle ze ma 55 KW co daje 75 KM, a cos wiecej mozna sie dowiedzec z tego oznaczenia.
A druga sprawa, czy za sprawa softa mozna podniesc w tym golfie moc do 90 KM, tak jak w innych modelach o tej samej pojemosci (1,8), slyszalem ze jesli jest to silnik wolnossacy to nie ma sznas za pomoca softa cos poradzic ale szczerze mowiac to ja nawet nie wiem czy moj silnik jest wolnossacy czy nie.
Tak wiec bardzo dziekuje za pomoc i przepraszam tych ktorych dotknela moja niewiedza :-))) Ale jestem poczatkujacy i chcialbym sie troche doszkolic



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Re: silnik AAM w golfia 3 1.8, co dokladniej to oznacza AAM

Post autor: Borys » wt kwie 12, 2005 17:23

golfiacz1.8 pisze:Witam, chcialbym sie wiecej dowiedziec o moim silniku a wiem ze ma oznaczenie AAM i wiem tylko tyle ze ma 55 KW co daje 75 KM, a cos wiecej mozna sie dowiedzec z tego oznaczenia.
A druga sprawa, czy za sprawa softa mozna podniesc w tym golfie moc do 90 KM, tak jak w innych modelach o tej samej pojemosci (1,8), slyszalem ze jesli jest to silnik wolnossacy to nie ma sznas za pomoca softa cos poradzic ale szczerze mowiac to ja nawet nie wiem czy moj silnik jest wolnossacy czy nie.
Tak wiec bardzo dziekuje za pomoc i przepraszam tych ktorych dotknela moja niewiedza :-))) Ale jestem poczatkujacy i chcialbym sie troche doszkolic
skoro jestes poczatkujacy to polecam poszukac w tym dziale w arhiwum, na temat róznic miedzy aam 75KM a abs 90KM było wiele powiedziane i to wszystko jest w arhiwym działu vwspeed i w dziale FAQ i pewnie na technicznym sie znajdzie tez cos.
takze najpierw arhiwum a potem pytania konkretne.


www.vrservice.pl

Awatar użytkownika
golfiacz1.8
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 104
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 18:39
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

dzieki borys

Post autor: golfiacz1.8 » wt kwie 12, 2005 21:01

Dzieki borys, zabieram sie za szperanie w archiwum. Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości