Nowy silnik do golfa III

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

DriverR20
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr kwie 08, 2015 13:10

Nowy silnik do golfa III

Post autor: DriverR20 » śr kwie 08, 2015 15:37

Witam posiadam Golfa III z silnikiem 1.6 75km rocznik 1993 jest w bardzo dobrym stanie wizualnym tylko silnik padł :( i tu jest moje pytanie chciałbym kupić silnik z Audi a3 1.8t 150km co bym musiał przerabiać żeby włożyć to cacuszko? z góry dziękuje za pomoc i Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

Nowy silnik do golfa III

Post autor: VW_seller » śr kwie 08, 2015 18:53

silnik to nie wszystko ,do zrobienia hamulce mocniejsze i zawieszenie bardziej sztywne . + komplet swap najlepiej z jakiegoś dawcy lub od kogoś z forum ,koszta różne zależy od stanu.


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

DriverR20
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr kwie 08, 2015 13:10

Nowy silnik do golfa III

Post autor: DriverR20 » śr kwie 08, 2015 22:43

Wiem o tym doskonale tylko chodzi mi o ty czy bedzie pasowal czy nie bedzie trzeba przerabiac uchwytow.



Awatar użytkownika
VW_seller
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2625
Rejestracja: sob cze 21, 2014 09:33
Lokalizacja: okolice kutna

Nowy silnik do golfa III

Post autor: VW_seller » śr kwie 08, 2015 23:30

do golfa 1 nawet pasuje
wiec do mk3 tez . lapy wsadzasz te z 1.8t


naprawa Smartfonów Telefonów,pc, laptopy tablety, diagnostyka vag, delphi itp actia multidiag PRO. serwis vag i innych samochodów wymiana podzespów oraz modyfikacje . regeneracja lub naprawa pomp vp37 wtryskow vp pompo wtrysków pd oraz CR . proszę pisać na priv

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości