pytanie - jak dbac o stozek ?

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
strabek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: sob lut 05, 2005 22:59
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

pytanie - jak dbac o stozek ?

Post autor: strabek » pt lut 25, 2005 09:20

mam stozek od prawie 2 lat - jezdzony poza zima (wtedy wracam na oryginal). Czy ktos wie jak go odnowic to znaczy slyszalem ze trzeba go odpowiednio wyczyscic i nawilzyc? nie mam pojecia czym to zrobic a nie chce uszkodzic stozka bo jest fajny :) i chcialbym przy okazji ominac ten zestaw K&N do czyszczenia bo jest za drogi.


"Volkswageny nie puszczaja oleju...one tak po prostu znacza swoj teren"

Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Re: pytanie - jak dbac o stozek ?

Post autor: Borys » pt lut 25, 2005 10:05

strabek pisze:mam stozek od prawie 2 lat - jezdzony poza zima (wtedy wracam na oryginal). Czy ktos wie jak go odnowic to znaczy slyszalem ze trzeba go odpowiednio wyczyscic i nawilzyc? nie mam pojecia czym to zrobic a nie chce uszkodzic stozka bo jest fajny :) i chcialbym przy okazji ominac ten zestaw K&N do czyszczenia bo jest za drogi.

trzeba go wyczyszcic z calego syfu, ale nie mozna dmuchac sprezonym powietrzem, mozna umyc benzyna extrakcyjną a zamiast olejków KNa mozna uzyc jakiejs innej firmy JR lub nawet Jackiego


www.vrservice.pl

Awatar użytkownika
strabek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: sob lut 05, 2005 22:59
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: strabek » pt lut 25, 2005 13:43

ok dzieki. a czy cos sie stanie zlego jezeli nie natluszzcze go olejkiem?


"Volkswageny nie puszczaja oleju...one tak po prostu znacza swoj teren"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości