[Gollf MK2] Golf GTD od 1 6 D

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
1 6 D
_
_
Posty: 1950
Rejestracja: śr sie 18, 2004 09:57
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: 1 6 D » czw wrz 03, 2009 19:21

Zasadniczo dzieje się teraz po trochu, Dziś dorwałem zielona szybę w atrakcyjnej kasie, jednak szkoda że to nie wersja z ciemnym paskiem na górze. Wiązka licznika jest pod MFA jak i pod świece zrobiona na ori wiązce. Wiązka grzanych foteli w 80% polutowana.

Aktualnie licznik rozebrany z powodu awarii wskazówki prędkościomierza. Więc ciągle stoi rozgrzebany, staram się zdobyć elementy brakujące do kontroli zapięcia pasów z wersji US.



Awatar użytkownika
Wegiel
Forum Master
Forum Master
Posty: 1207
Rejestracja: pn lis 08, 2004 02:22
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Wegiel » pt wrz 04, 2009 12:15

1 6 D, ty sie lepiej zajmij ty Airem bo jak przyjedziesz na Spot a nie bedzie syczalo to BAN ;)


Obrazek
Był Golf III 1.8 G-STYLE ----------- Był Passat B5 1.8T AirRide ----------- Jest Audi typ43

Awatar użytkownika
1 6 D
_
_
Posty: 1950
Rejestracja: śr sie 18, 2004 09:57
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: 1 6 D » pn wrz 07, 2009 22:09

Do złomka przyszły kolejne duperelki, kontrolka zapięcia pasów z wersji Us, wraz z wiązką i przekaźnikiem.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

No i cóż, do wnętrza US brakuje chyba tylko licznika w milach. W ASO została zamówiona ramka pod skórzany mieszek ręcznego do złomka


Dziś przyszły czarne słoneczniki, kierowcy jest z zasuwanym lusterkiem, a pasażera jest z większym i podświetlonym lustrem, fotki jak dam rady będą później.

Kolejnego dnia dorwałem ręczny oryginał skórzany, jednak jedynie jako wzór się on nadaje. Z Toledo mk1 wyciągnięty został.

EDIT 30.09.09:
Dziś się wziąłem za wyciągnięcie rzeczy które trzeba zmienić czyli zbiornik sprysków, linkę prędkościomierza, przejściówkę kabli do lampy i parę innych. Czas się wreszcie porządnie wziąć za złożenie auta do kupy.


Takie tam 3 fotki z pierwszego października:
Obrazek Obrazek Obrazek

Wreszcie wymontowałem linkę licznika która spowodowała spadnięcie wskazówki z licznika, złożyłem porządnie licznik, porobiłem ładniejsze przejściówki do lamp z H4 na H1, zamontowałem zbiornik pod spryski lamp.

Niedługo złożę deskę rozdzielczą nadal bez MFA, bo ekranik w liczniku nie chce działać. Po jej złożeniu zostaną do zrobienia wiązki do siedzeń grzanych, do sprysków lamp, do pasów i do czujników MFA w komorze silnika.
Ostatnio zmieniony wt wrz 08, 2009 09:05 przez 1 6 D, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
duzy_przemo
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 921
Rejestracja: czw mar 09, 2006 10:46
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: duzy_przemo » pt paź 02, 2009 10:39

1 6 D, Fane puzle kiedy kończysz ?

Ster obijałeś skórą czy kupiłeś taki ?



Awatar użytkownika
1 6 D
_
_
Posty: 1950
Rejestracja: śr sie 18, 2004 09:57
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: 1 6 D » pt paź 02, 2009 18:16

Kierownica ma ori skórę już mocno zużytą.
Puzzle są nieziemskie, teraz musiałem zamówić w ASO piny z kablem które dopiero jutro będą mieć bo z Poznania muszą ściągnąć, chciałem też inne jeszcze piny kupić ale ich to nawet w Poznaniu nie mieli więc jeszcze więcej oczekiwania by było. Z ASO czekam też na pierścień zamykający do ręcznego.
Miejmy nadzieje że w weekend uda się panel deski rozdzielczej złożyć i pozostaną do porobienia kable tylko w dolnej części deski. Również jak znajdę zębatkę linki prędkościomierza to komora silnika powinna zostać złożona i pokaże foto jak mało miejsca jest aktualnie pod maską.

EDIT z popołudnia:
Deska złożona(muszę wyszperać zaślepkę guzika w swoich gratach), w podsufitce zostało zlutować dwa kable
Ciągle czekam na zębatkę licznika by złożyć linkę. Jutro może się uda odkręcić zderzak by zamontować węże sprysków lamp oraz się zlutuje wiązkę do nich.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek



Awatar użytkownika
Wegiel
Forum Master
Forum Master
Posty: 1207
Rejestracja: pn lis 08, 2004 02:22
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Wegiel » sob paź 03, 2009 01:49

1 6 D, ja mam pytanko czego ty nie masz moze z rarytasow bo lista jest dluga ale krotsza by byla tych jakich nie masz :chytry: czy juz wszystko co mozliwe wsadziles w niego... nie zdziwie sie ja Wolfsburg da ci nowego VW w zamian za tego :bajer:


Obrazek
Był Golf III 1.8 G-STYLE ----------- Był Passat B5 1.8T AirRide ----------- Jest Audi typ43

Awatar użytkownika
1 6 D
_
_
Posty: 1950
Rejestracja: śr sie 18, 2004 09:57
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: 1 6 D » sob paź 03, 2009 09:29

W sumie brak tempomatu, MFA chodzącego, nawiewu na nogi dla pasażerów z tyłu, przeciwmgielne przednie pod zderzak i jakieś tam duperele.

Oczywiście jak skończę podłączać grzanie sprysków i siedzeń, spryski lamp przednich, kontrole zapięcia pasów. Jeszcze brak mi zderzaków i panelu klimy z US.



gailbraith

Post autor: gailbraith » sob paź 03, 2009 22:55

Grube rarytasy wewnątrz, pewnie kilka MK2 można by nimi "obdarować". A ja mam nadzieję, że z zewnątrz niedługo też zapanuje poziom dorównujący środkowi auta ;)



Awatar użytkownika
1 6 D
_
_
Posty: 1950
Rejestracja: śr sie 18, 2004 09:57
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: 1 6 D » pn paź 05, 2009 20:12

Z zewnątrz ma nie wyglądać tak luksusowo jak wewnątrz

EDIT:
Robiona samemu wiązka sprysków skończona w 95%
Obrazek


Aktualnie już na aucie, tyle że za małe oczko na masie dałem i muszę powiększyć
Prawie skończone jest też podłączanie kontroli zapięcia pasów, zostało zrobić 2 luty i przecisnąć kabel przez przelotkę drzwi=>buda



Awatar użytkownika
zajac
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2492
Rejestracja: sob sty 21, 2006 23:18
Lokalizacja: krakow,skarzysko
Kontakt:

Post autor: zajac » pn paź 05, 2009 21:45

dobrze Łukasz lecisz z diwajsem, juz w tej chwili to najbardziej dopasione mk2 w PL a jak skończysz to duża szansa ze
Wegiel pisze:nie zdziwie sie ja Wolfsburg da ci nowego VW w zamian za tego


Moje mark 4 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=251704&start=0

NARZĘDZIA I SPRZĘT WARSZTATOWY - SPRZEDAŻ
Pomoc prawna - ubezpieczenia
Ubezpieczenia PZU OC, AC, NNW, Pakiety - Tanio

Awatar użytkownika
r4q
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: czw mar 23, 2006 09:07
Lokalizacja: Zambrów

Post autor: r4q » pn paź 05, 2009 21:54

fajny jest, ale ja bym go widział tak :

Obrazek

:okej:


[img]http://img341.imageshack.us/img341/2928/avpi.jpg[/img]

Awatar użytkownika
1 6 D
_
_
Posty: 1950
Rejestracja: śr sie 18, 2004 09:57
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: 1 6 D » pn paź 05, 2009 22:54

Dzięki bardzo za komentarze. :grin:

Jeszcze przy okazji nowe lusterko dziś dorobiłem do słonecznika podświetlanego bo miało jakieś plamy, obudowa kolumny została również wreszcie poprawiona, więc na dniach powinno odbyć się malowanie słupków i tej obudowy by mogły wylądować w aucie.



Awatar użytkownika
majekMK2
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4414
Rejestracja: ndz cze 10, 2007 14:10
Lokalizacja: Meszna
Kontakt:

Post autor: majekMK2 » wt paź 06, 2009 02:57

golfik wypasiony widze ze juz masz pełno rarytasow gdzie sa ciezko dostepne albo wogole praktycznie niewiem jak ty to robisz :grin:
:bigok:


Były golfik:/
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=111197
Obrazek

K I L L E R
Forum Master
Forum Master
Posty: 1147
Rejestracja: pn cze 05, 2006 20:38
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: K I L L E R » wt paź 06, 2009 07:55

Wegiel pisze:nie zdziwie sie ja Wolfsburg da ci nowego VW w zamian za tego :bajer:
Po co mu kolejny nowy VW, lepiej niech zostanie przy jakimś aucie z duszą :P Poza tym co mają nowe auta czego nie ma Łukasz w swoim mk.II ? :bajer: Co mnie rozbraja u Łukasza to dbałość o szczegóły, kabelki muszą być chociaż w kolorach odpowiadających oryginalnym, wszystkie duperele muszą działać jak kontrolka od pasów US, jak brzęczyk dla nie zapiętych pasów i wiele wiele innych. Zastanawia mnie tylko co Łukasz będzie robił jak już zapełni listę wyposażenia w Golfie? :grin:

Ps. CZekam na jakieś ciekawe koło godne inwencji Łukasza :helm:
Ostatnio zmieniony wt paź 06, 2009 07:56 przez K I L L E R, łącznie zmieniany 2 razy.


https://www.facebook.com/GolfPirelli/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości